Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy unatkozó...

Van olyan, hogy unatkozó anyuka? Ha igen, akkor, hogy van ideje unatkozni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Unatkozni baba mellett nem lehet.Csak jól beosztani az időt,nem állandóan a gyerekkel foglalkozni,igen.
2011. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha valakinek nem a baba a mindene, akkor hiába kötik le az idejét a mindennapos tevékenységek, az agyát nem fogják, mert mondjuk szívesebben olvasna Dosztojevszkijt vagy esetleg varrna. De mivel ezeket nem teheti meg, csak szoptat, pelenkáz, főz, orvoshoz jár, így az agyát nem tudja olyanra használni, ami igazán lekötné, így akkor is unatkozni fog, ha közben folyamatosan tesz-vesz.
2011. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom nekem van egy lassan 5hónapos kisfiam mellette simán tudok tanulni,mosni,főzni,takarítani,filmet nézni,netezni,és így is rengeteget foglalkozom vele,etetem,pelenkázom,altatom,sőt a férjem is segít ugye nélküle nehezebb lenne,így még egyszer-kétszer barátnőzni is eljutok,ha a kicsi eltud lenni magában meg ott van melletted nézheti mikor csinálod a házimunkát akkor rengeteg időt lehet mellette mert nem ahhoz szokik hogy anya 24 órában csak vele foglalkozik,fogja,cipeli stb
2011. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem unatkozom, de én sosem szoktam. Rengeteg dologra van időm, csak be kell osztani.
2011. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem unatkozom, de olyan van, hogy fizikailag-szellemileg annyira kimerülök, hogy semmihez sincs kedvem és inkább itt ülök (mint most is) és netezek. A munka sajnos megvár, senki sem csinálja meg.
2011. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran használom azt a szót a két babám mellett hogy unbatkozom,de ez igazából nem helyes. Nem a szó szoros értelemben unatkozom,hisz rengeteg a dolgom,sokat foglalkozom velük.Viszontb mindig ugyanaz,minden ugyanabban az időben szinte,tudom hogy csodás dolog a gyereknevelés,de valahol mégis üresnek érzem az életem hisz ugyanaz torténik mindig lóhalálában házimunka,sétálás gyerekekkel,peluscsere altatás. Számomra kevés a változatosság,a spontaneitás,nekem ez hiányzik.
2011. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Utálok mást csinálni, mert nem birom nézni ahogy bambul ki a fejéből...de sajna nincs bejárónőm.DE nem vele lenni ezan kívül MOST NEM.

4 hós kislány anyukája

2011. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

gyereke mellet tény h nem lehet fizikailag unatkozni

viszont mint előttem írták szellemileg lehet unatkozni gyerek mellet simán beszűkülhet az anya

2011. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nem uantkoztam/om, ha van idősm netezek, olvasok, vagy sorozatokat nézek. Ezen kívül még ezer dolgot tudnék csinálni.
2011. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy fogalmaznék, hogy unatkoztam, de rengeteg szabadidőm volt a babám első 6 hónapjában. Egyszerűen nem kellett vele csinálni semmit! Néha megszoptattam, amúgy aludt vagy tök jól elvolt magában. Sokat mentünk sétálni, főztem, pakolásztam, takarítottam, sokat olvastam, számítógépeztem.

A második gyerekem ugyanez, ha nem lett volna a nagytesója, akkor szintén lett volna "unatkozás". Kb 5 hónapos koráig nem kellett vele csinálni semmit. Néha szopi, néha pelenka, és viszlát.

Nekem azóta igazi jó izgalmas az anyaság, mióta elkezdtek forogni, kúszni a gyerekeim.

Most a kettő mellett viszont már nincs időm igazán, amíg alszanak (már ha egyszerre alszanak éppen) netezek, aztán ennyi a szabadidő.

2011. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!