Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy unatkozó...

Van olyan, hogy unatkozó anyuka? Ha igen, akkor, hogy van ideje unatkozni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Jelen.


Kisfiam 13 hónapos, de már sokkal hamarabb is volt, hogy unatkoztam. Azért, mert a házimunka (teregetés, mosógép feltöltése, ágyazás, főzés, stb., ) után amikor elaludt, mert ezeket ébrenléte alatt csináltam, aludt mondjuk 3 órát. Na most, én azalatt kifestettem a körmöm, neteztem kicsit, aztán bizony unatkoztam.

Ugyanis tanulni (nyelvvizsga, államvizsga) én este szoktam miután letettem aludni, és olvasni is.


Mindig elég gyorsan, pörgősen csináltam a dolgaimat, sosem voltam az a típus aki valaha panaszkodott volna, hogy "semmire nincs időm". Államvizsgára készülés és babanevelés és háztartás mellett is maradtak üres járataim, amikor már a gyk-s válaszolgatás sem kötött le szellemileg, ezért sajna helyet kapott az unalom.

2011. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megleszek kovezve de en unatkoztam. Most, hogy visszajottem dolgzoni sokkal jobb, porgosebb, valtozatosabb az eletem. Otthon imadok anya lenni mert teljesen mas kihivas es itt a melohelyen imadok problemakat megoldani, tervezni stb. Amig otthon voltam nekem nagyon unalmas es monoton volt az egesz. Setaltunk meg programokat szerveztunk a babaval stb. de nekem akkor is unalmas volt. Mai napig eljarok a kisfiammal delutan melo utan a jatszoterre, parkba es szivbol szeretem a gyerekem de nekem az az egy ev otthon eleg volt egy eletre. :) Engem nem elegitett ki a fozes, takaritas, gyerekfelugyelet... Elvegeztem en ezeket szivesen es a mai napig megcsinalom de valahogy hianyzott valami minden nap. Kellett nekem ezek melle meg valami. Es ez a munkam volt.
2011. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos babától is függ. Nekem a gyerekem, ha elmozdultam mellőre, ordított, 8 hónapos koráig. igen, néha untam, hogy állandóan ott rázzam a csörgőt. A 2. gyerekem meg sokat aludt és jobban el is volt magában, figyelte a tesóját, ja és jobban is látott minket, mert hamarabb hasra fordult.
2011. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

15.57, szívemből szóltál :) Én sem vagyok (és nem is leszek szerintem soha) az a tipikus otthonlévő asszonyka :)

Előtted lévő válaszoló

2011. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!