Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért tagadja le folyton...

Anyám miért tagadja le folyton, hogy kutakszik nálam?

Figyelt kérdés

Minden reggel úgy megyek el itthonról, hogy megmondom neki, hogy legyen olyan kedves, hagyja a szobámat, mert nincs semmi extra ott. Erre fel egyszer a naplómat találta meg 'véletlenül' és el is olvasta 'véletlenül'. Aztán a gépemről letörölt minden olyan dolgot ami neki nem tetszik, de ő 'sosem használja a gépem'.

Az előbb kerestem a fültágítómat, de nem találtam. Pár hete még láttam, most meg nem...


2010. nov. 28. 19:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%

1. Hagyjátok már ezt a fültágítós dumát, nekem se tetszik, rosszul vagyok ha ránézek egy nagyra, de ez az ö egyéni stílusa, és ez senkinek nem fáj. Ettöl még nem drogozik. Ráadásul a 4 mili, az 4 mili. Az nem is csúnya.

2. Írj naplót nyugodtan, ahogy korábban leírták csinálj rejtett mappát, tedd abba be, írd meg World-ben, még utólag jobb is átnézni meg tudod szerkeszteni, bele lehet javítani.

3. Emellett csinálhatsz egy álnaplót anyudnak, hogy térjen észhez, de ez inkább bosszú lenne.

4. Igenis nagy hiba ha a szülök ezt teszik, minden gyereknek-fiatalnak kell privát zóna az egészséges fejlödéshez! Anyud ha nem hiszi, kérdezzen meg egy pszichológust, mert bármelyik szakember ezt mondaná! Hosszú távon komoly lelki problémákat fog okozni Neked, ami az egész életedre kihatással lehet! Próbáld elintézni, hogy egy szakember beszéljen anyukáddal.

2010. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
92%
Naplódba írj egy ilyet: " Jah, és Szia anyu! Hogy-hogy olvasod a naplómat? (: "
2010. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
77%
Írj neki cetliket és dugd őket olyan helyekre, ahol kutakodás nélkül nem találhatná meg őket. Ez el tudja venni a kutatás örömét.
2010. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Mellesleg igen, majd 'papírzsepivel betömöm' a fülem. Igazából szerintem nem a fülem most a fő téma, és nem arról kértem ki a véleményeteket. Amúgy nem nagy egyáltalán a lyuk a fülemen, ha kiveszem nem látszik. Ha meg olyan nagyot akarnék, amin 'átfúj a szél', és majd ha nagy leszek, és 'meguntam', akkor plasztikai sebésszel helyrehozatom a fülem...

2010. dec. 10. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!