Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyeslitek azt, hogy egy...

Helyeslitek azt, hogy egy szülő azért tagadja ki a gyerekét, mert ferde hajlama van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 10:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

NEM! Igaz még csak 23 éves vagyok, de ha lesz gyerekem, és ferde hajlama lesz nem fogom kidobni, hanem TÁMOGATOM!

Akkor is az én gyerekem! Szüleim is így neveltek. Ha az 5 gyerek közül kiderült volna nálunk, hogy van ferde hajlama biztos , hogy nem dobtak volna ki bennünket a szüleink, hanem a támogatásukról biztosítottak volna bennünket!

2009. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Egy szülőnek úgy kéne szeretni a gyerekét, ahogy van, tök mindegy, hogy szőke, balkezes, szemüveges, vagy homoszexuális.
2009. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha vállalom a gyerekemet, akkor mindenestül vállalom. "Ferdehajlama" van? És akkor mi van? Attól még az én gyerekem, én szültem, én neveltem fel. Az, hogy hogyan menedzseli a saját életét, csak rá tartozik.
2009. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem helyeslem! Az en gyerekem az en verem, semmi kozom, mit csinal a haloszobaba es kivel! Egy a lenyeg! Ugyanugy szeretnem!
2009. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

Természetesen nem. Főleg, hogy ez egy olyan dolog, amiről nem tehet. Innentől kezdve embertelenség volna. De még ha tehetne róla, akkor se volna semmi kivetnivaló benne.

Az a szülő, aki ilyet tesz, annak van ferde hajlama.

2009. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem! Senki nem tehet róla, ha így születik, ez már a fogantatás pillanatában eldől, ezt nem mi válasszuk. Akkor is az én gyerekem akármilyen. Kire számítson az ember ha nem a szüleire, családjára.
2009. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdező a homosexuálisokra gondol,akkor a válaszom: egyáltalán nem helyeslem,h egy szülő ezért kitagadja a gyerekét! Milyen szülő az ilyen! Atyaég!

De ha pl: ferde hajlam alatt azt érti h pedofil,és gyerekekre izgul,és ki is éli rajtuk a sexuális vágyait,akkor ha szülő lennék valószínüleg egy világ omlana bennem össze. Szégyelném h a gyerekem ilyet tesz,és tök csalódott lennék ha nem sikerülne megváltoztatnom,ugymond jó útra téríteni

2009. márc. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem! Függetlenül attól, hogy én elfogadom-e vagy nem a hajlamát, attól még ŐT, az EMBERT, azt az EGYETLENT, aki történetesen A SAJÁT GYEREKEM, még szeretem.
2009. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%

Pontosan mit értesz ferde hajlam alatt? (csak azért kérdem, mert sokan pl. helytelenül a homoszexualitást is ide sorolják)


Ha a fiam sorozatgyilkos lenne vagy pedofil, attól még az én fiam maradna, bár nem lennék büszke rá. A szülő-gyermek kapcsolat egy örökös kötelék, amit semmi sem tud megszakítani sem akarattal, sem akaratlanul. A kitagadásnak semmi értelme sincs, ugyanúgy a gyereked marad.

2009. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem szabadna kitagadnia a sajat veret a szulonek.

Nem tartom helyesnek ha a szulo kitagadja ezmiatt a gyereket, csak jobban megneheziti a gyereke eletet ezzel.

2009. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!