Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyeslitek azt, hogy egy...

Helyeslitek azt, hogy egy szülő azért tagadja ki a gyerekét, mert ferde hajlama van?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 10:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
37%

Látom előjött a melegek önérzete.. hagyjátok már a Kérdezőt,msemmi rosszindulat nem volt a szóhazsnálatában,a homoszexualitást egyszerűen ferde hajlamként nevezik..

Am nem tagadnám ki a saját gyerekemet,mert az én vérem,de nem is büszkélkednék azzal,hogy az én kicsi fiam homokos. Ha az éálet igy hoza,nincs mit tenni,örülnék ha megtalálná igy is a maga boldogságát,bár az unokákat hiányolnám

2009. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A gyermekünket olyannak kell elfogadni amilyen. Persze ezt a ferde hajlamot mindenki jobban teszi ha megtartja magának és nem úton útfélen témát szolgáltat!
2009. aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

szerintem ma már egyáltalán nem ciki ha valaki homoszexuális, feltéve ha nem demonstrálja állandóan, mert azz inkább feltűnési viszketegség meg szegénységi bizonyítvány.

Ami igazából ferde, az mondjuk a pedofília, meg mindenféle fília, utána kell nézni a Bakosban.

2010. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!