Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért tagadja le folyton...

Anyám miért tagadja le folyton, hogy kutakszik nálam?

Figyelt kérdés

Minden reggel úgy megyek el itthonról, hogy megmondom neki, hogy legyen olyan kedves, hagyja a szobámat, mert nincs semmi extra ott. Erre fel egyszer a naplómat találta meg 'véletlenül' és el is olvasta 'véletlenül'. Aztán a gépemről letörölt minden olyan dolgot ami neki nem tetszik, de ő 'sosem használja a gépem'.

Az előbb kerestem a fültágítómat, de nem találtam. Pár hete még láttam, most meg nem...


2010. nov. 28. 19:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A gépedet jelszavazd le, a naplódat dugd el vagy hord magaddal.

Amúgy meg nem tudom, lehet valami betegség vagy oka van gyanakodni. Esetleg te nem beszélgetsz vele soha, így minden hüyleséget kitalálhat magában.

2010. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
hát ha már olyan típusú lány vagy aki fültágítózik akkor lehet meg van rá az oka
2010. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolom, hogy én sem örülnék neki, ha anyukám csak úgy "véletlenül" ilyeneket csinálna.

De gondolom, hogy csak félt, azt nem tudom, hogy mitől.

Egyébként azt nem írtad, hogy hány éves vagy, és mi a nemed.

2010. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A gépemen volt már jelszó, de anyám egész délelőtt hívogatott érte, és amint hazaértem, apám meg vergődött.


Nincs nagy fültágítóm (4mm), csak akkor látja az ember, ha jobban megnézi.


Anyámban már jó pár éve nem bízom. Egy barátnőjével vitatták meg azt, amit anyámnak elmondtam, és megígérte, hogy nem mondja el senkinek...

2010. nov. 28. 19:48
 5/24 A kérdező kommentje:
16L vagyok :))
2010. nov. 28. 19:48
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna rákérdezni, hogy mire kell, ha úgysem használja a gépedet...
2010. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
nem kell a gépre jelszó, rejtett mappát csinálsz(ha nem tod h kell leírom) és akkor amit nem tud nem fáj neki..a naplót..hát könnyebb ha nem írsz naplót, hanem megpróbálsz nem amnéziás lenni és emlékezni..: D vagy csinálj blogot ahoz is kell jelszó arról se kell tudniuzk.xD
2010. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
azért mert anyád egy perverz állat
2010. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Persze, téged a tény is zavar. De gondolj bele: a lányuk vagy, és épp eleget olvasni a drogozásról, a félrelépésekről. Ha időben elkapják a bajt, lehet tudnak segíteni. De ha már nagyon benne vagy, akkor lehet, hogy csak a halottkém. És ha te nem mondod el, akkor hogy vegyék észre? Ez szülői dilemma.
2010. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

na hogy kell rejtett mappát csinálni?

engem érdekel

2010. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!