Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért tagadja le folyton...

Anyám miért tagadja le folyton, hogy kutakszik nálam?

Figyelt kérdés

Minden reggel úgy megyek el itthonról, hogy megmondom neki, hogy legyen olyan kedves, hagyja a szobámat, mert nincs semmi extra ott. Erre fel egyszer a naplómat találta meg 'véletlenül' és el is olvasta 'véletlenül'. Aztán a gépemről letörölt minden olyan dolgot ami neki nem tetszik, de ő 'sosem használja a gépem'.

Az előbb kerestem a fültágítómat, de nem találtam. Pár hete még láttam, most meg nem...


2010. nov. 28. 19:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Jut eszembe: Írd meg nekem légyszi, hogy mi az a fültágító, és mire való? Becsszó, nem tudom. Még azt sem, hogy ez betegség miatt van?
2010. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%
a fültágító a fülcimpádon csinál hatalmas lyukakat ami át lehet látni miközben benne van a füledben a füled rohad szó szerint
2010. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre rá lehet kérdezni, hogy minek kell neki a jelszó, ha úgysem használja a gépedet. És simán meg lehet mondani ezek után, hogy eddig sem bíztál benne, ezek után meg pláne nem fogsz. Egyébként lakatos naplóra nem gondoltál még véletlenül? Meg lakatolható dobozra (oda beletehetsz mindent, amit kisebb, és nagyon fontosnak tartasz)... ha elkezdi kutatni a kulcsot (ami veled van, persze, lehetőleg mindig), akkor megint elő lehet jönni azzal, hogy miért kutakszik.
2010. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Tehát a fülcimpán csinálnak egy lyukat, és azt tágítják, hogy át lehessen rajta látni.. Értem, köszönöm.
2010. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
ird bele a naplódba hogy utálod hoyg kutatanka ezért nem bizol bennük és ha oyan van inkább az utcaseprőtöl kérsz segitséget,mert benne jobban megbizol,egy idegenben mint bennük,na és hagyd elöl a naplót,hogy elolvashassák,majd elgondolkodnak rajta...
2010. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
utolsó milyen igazad van!:):):)
2010. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 tetris ***** válasza:
3%

Gondolj bele, hogy fogsz kinézni 85 évesen, hatalmas lukakkal a fülcimpádban.

Mit lesz veled, ha fütyülni fog rajta kersztül a szél? Betömöd papírzsepivel? Vagy mi?

Ha majd felnőtt fejjel elmész egy állásinterjúra, a hatalmas lukak a füledben, nem biztos, hogy előnyödre lesznek.

Mennyire fognak komolyan vanni felnőttként?

Azért ezeket is gondold végig, mielőtt bolondot csinálsz magadból.

2010. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a naplódba írj valami sokkolót, ami elveszi a kedvét.
2010. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%

inkább csináljon bolondot magábol,de ő bolond lezs és vállani fogja ,és képzeld sokan nem fültágitóból itélnek meg másokat mint a sok képmutató beállok a sorba és nem vállalom fel magam,és utálatot érzek az iránt aki meg nem gyáva,én azt tartom szánalmasnak ha valaki folyton megjátsza magát...pl Van egy homoszeksz ismerősöm elvett alibiből egy nőt,lett gyerek is,perszen csalja a nőt a pasijával,akkor már inkábbb mindenki éljen úgy ahogy akar ne ahogy elvárnák tőle,kettő senkinek nincs joga kutatni a gyerekénél se napló olvaás meg undorító,nem a naplóból kell a ygerekünket megismerni...Kommunikáció...

28N

2010. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

rejtett mapa készítése:(bocsi h csak most irok)

egy már meglévő mappának jobb egér gomb->tulajdonságok_>legalul írásvédett alatta rejtett bepipálod és nem fog látszani csak akkor ha a keresőbe beirod

hat ennyi: D

2010. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!