Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves kor körül apává válni?

40 éves kor körül apává válni?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valakinek a férje/ismerőse/saját apja ennyi idősen lett apuka, megosztaná a tapasztalatait?

A hátránnyal tisztában vagyok, az előnyök érdekelnének inkább.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 28. 17:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos határok között nem számít az életkor. Az apa személyisége és a körülmények fogják meghatározni, hogy jó lesz-e a viszony apa és gyereke között.
2010. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi hátrányát nem éreztem. Én vagyok a 4. gyerek a családban, nem terveztek, de nagyon szerettek. Anyu 42 éves, apu 46 éves volt ekkor.

Sokkal jobb a kapcsolatom velük, mint a férjemnek a szüleivel, pedig az ő apukája 31 éves volt mikor megszületett.

Még az sem volt hátrány, hogy anyuék első unokája rám 2 évre született :-D

A legidősebb nővérem és én köztem 18 év van. Szerinte nekem sokkal nyugisabb szülők jutottak mint nekik, mert nálam már tanultak a hibákból.

2010. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nok szulnek 40-en felul, akkor miert nem lehet egy ferfi 40-en apa?
2010. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm elmúlt 50 éves és a fia 10 éves.

Irigylem a kapcsolatukat. Imádják egymást.

Higgyétek el, ostobaság utánaszámolni,hogy hány éves lesz az apa, amikor érettségizik a gyerek. A jelenben kell élni, és nem a jövő szerint cselekedni. Tudjátok, emberek vagyunk, akik sajnos halandóak is. Szóval nem kell a korral foglalkozni.

Egyébként is, minél korosabb az apuka, annál tapasztaltabb, és ugye ez csak pozitívum lehet.

2010. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
100%
nekem idén töltötte apukám az 53mat és egyáltalán nem szégenylem négyen avgyunk gyerekek, semmi gond ezzel bár az egyik nővérem már elmult harmic mégsem érzek semmihátrányt.a Konzervativságot leszámitva...szoval egyet tudok tanácsolni, ennyi idősen gyereket vállalni nem könnyű mert haladni kell a korral:)
2010. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%

Apukám 38 éves volt amikor születtem, de szerintem ez késő a gyerekvállaláshoz, nagyon más világ vagyunk én és a szüleim, túl öregek és maradiak hozzám képest.

20f

2010. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Apukám 52. évét töltötte be 5napja, én 14 leszek márciusban [valamint anyukám 50 lesz decemberben].

Én semmi hátrányt nem érzek ebből származólag. Egyke vagyok, nehezen jöttem össze [anyukámék eredetileg 3 gyereket terveztek-kár, hogy nem sikerült :(]. Imádom a szüleimet, minden tőlük telhetőt megadnak nekem, és picit el is kényeztettek xD

Apukámmal egy csomót játszottam kisebb koromban. Bújócska, fogócska, ilyesmiket. Ha volt [van] a szüleimnek ideje, akkor társasoztunk is :)

Nem hiszem, hogy konzervatívabbak lennének egy átlag szülőnél.

Apukámnak egyedül a szőrtelenítéssel van baja xD Nem is tudja, hogy csinálom.

+azzal volt bajuk, hogy nem ítélem el, ha valaki ennyi idősen pasizik, de megbeszéltem anyukámmal, úgyhogy már ez is rendben van.

Télen nem engednek el hajnali 1ig [max este fél10-10ig [kisvárosban élünk] [legalábbis anyum nem enged, apu engedne tovább is] [bár nyáron igen x] be a városba, mint a barátnőimet, de nem is érdekel, mert ilyenkor tényleg nagyon sötét van, és azt utálom.

Ja, és nekem anyum többet nem enged, és szigorúbb is, mint apu, pedig ő 2 évvel fiatalabb.


És sokkal jobb a kapcsolatom apukámmal, mint a többi barátomnak/barátnőmnek/ismerősömnek, ami szerintem mindenképpen előny :)

2010. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Ebből kifolyólag: apum 38 éves volt, mikor megszülettem [anyum pedig 36, bár ez nem volt kérdés :]

2010. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

20:27 én is ugyan így vagyok mint te, apum 38 volt, anyukám 36 amikor születtem:)

És én is egyke vagyok mert a testvéreim nem jöttek össze sajna:S

2010. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
:) Én pedig 36 voltam, a férjem 38, mikor született a lányunk. :) Most két éves. Mennyi ilyen páros volt korábban is, és most is :)
2010. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!