Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves kor körül apává válni?

40 éves kor körül apává válni?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valakinek a férje/ismerőse/saját apja ennyi idősen lett apuka, megosztaná a tapasztalatait?

A hátránnyal tisztában vagyok, az előnyök érdekelnének inkább.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 28. 17:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarlak elkeseríteni, ismerek három ilyen embert aki 38 és 40 évesen lett apuka, de jót nem tudok mondani.Gondolj bele, egy 50 éves embernek van 10 éves fia. Sajnos nem tud vele mit kezdeni. Tudom,mennyire kitolódott ez a gyerek vállalás téma, de szerintem nem jó ez a túl nagy generációs különbség. Azért az előnyökre Én is kíváncsi vagyok.
2010. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Anyum 36 volt, apum 40 mikor megszulettem.

En abszolute de semmi hatranyt nem erzek.

Apum most 60 eves, eros, egeszseges ferfi, nagyon jo kapcsolatom volt/van vele, sokat vitt regen setalni, elvitt sokszor a munkahelyere, hulyeskedtunk sokszor :)

Szoval nekem nem tunik fel, hogy tenyleg olyan idos lenne... Igaz, batyam szuletesekor 30 eves volt, ugyhogy mondhatni volt tapasztalata, de akkor is en nagyon jo apanak tartom.

Eros ferfi, s igazan remelem, hogy meg legalabb 50 evig meglesz nekunk :)

20L

2010. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
16%
Hát én nemtudom,de elég cikinek érzem hogy én 13 vagyok,apám meg 54:S Szóval azért már tisztába vannak vele a "gyerekek"hogy nem mostani "termés"az apám,mivel már látszik az őszhajszála meg minden:DD Anyukám 43éves.
2010. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Nekem apám most van 43 öcsém meg 5, de igazából nem látom miért lenne hátrányos, meg hogy miért ne tudna vele majd mit kezdeni 10 évesen. Előnyöket se látok, nekem egy normális családnak tűnnek, az anyja is van már kb. 37 éves. Annyi előnyük van max. hogy az anyagiak rendben, családi házban laknak, szóval a gyerek nem pénztelenségben fog felnőni. Az meg hogy valaki mennyire tudja megnevelni a gyerekét szerintem nem korfüggő, valaki még a nagyszüleire is hallgat, valaki meg egyáltalán nem hallgat senkire...
2010. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos,ha megteremtetted màr anyagi oldaladat,akkor hiànyban nem lesz része.Biztosan sokat fogsz vele foglalkozni,tõled függ,hogy mennyire vagy friss szellemileg és fizikailag.Nekem is van egy ismerõsöm,aki 40évesen lett apa,most a fia 20 jól meg vannak.Sõt a fia fiatalossà teszi az apjàt.

Egyetértek az elõzõ hozzàszólóval,nem jó,hogy ennyire eltolódik az évszàm,màr csak azért is,ki tudja az ember megéri-e az esküvõjét,az unokàkról meg nem is beszélve stb.....

2010. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem semmi gáz.

Valaki írta, hogy ciki ha egy 13 évesnek 40-50 éves az apja.

Hát, ha valaki szégyenli az apját a kora miatt, az már régen rossz, ott vmi nevelési probléma van, az tuti.

2010. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez gáz? Az egyik ismerősömnek is 40 évesen született a 2.gyereke és olyan fiatalos a pasi, hogy 30-nak se néz ki.Persze a fickó egy örök gyerek és nagyon jó apa.
2010. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
86%
A fiam 17 éves, a férjem 70!!!Akkor mikor is lett apa?Az, hogy én hány éves voltam?21.És elmondhatom, hogy soha sem dönthettem volna jobban.A férjem egy kimondott F É R F I, és azt nevel a fiunkból is.Most, ha kinézek az ablakon, azt látom, hogy együtt gokartoznak, úsznak, igazi apa-fiú kapcsolat.Én semmit sem csinálnék másképpen!
2010. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
18%

Nem szégyellem,csak már azért ciki,de inkább legyen érdekes hogy az osztálytársaim apjai kb.40 évesek...De végülis mind1,ez van ezt kell szeretni:)

13/L:D

2010. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%
Apukám is 40 körül volt mikor születtem. Tini koromban cikinek éreztem mint mindenki más, de ahogy nőttem természetesen ez elmúlt. Ő a legjobb apa, teljesen mindegy hány éves egy férfi, nem az fogja eldönteni, hogy jó apa vagy nem. Párom 39 volt mikor megszületett a lányunk, szintén jó apa.
2010. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!