Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák! Családoto...

Otthon lévő anyukák! Családotok elismeri a munkátokat amit napközben otthon végeztek? Hogy vivjam ki az elismerést.

Figyelt kérdés
Kisifammal voltam eddig gyesen ő most ovis én meg a 7. honapban járok, a ház ragyog jók a kaják, még sem ismerik el hogy én is elfáradhatok a napi munkában.( szülőknél lakunk). Férjem mindig megkérdi mit csináltam ma, holott csak körbe kéne nézzen.
2010. nov. 26. 12:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
10%

"Férjem ugy határozott hogy a pici 1 éves kora után elmegyek dolgozni"


Ezt a mondatot elolvastam legalább 2x.Azt hiszem, ez mindent elmond.Uralkodó típus?Ha igen, akkor elég nehéz lesz a dolgokra rávezetni, mondhatnám fölösleges próbálkozás.

2010. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
az előző komment sajnos igaz...ez nem sok jóra vezet.. mi az hogy ő dönti el, hogy te mikor menjél dolgozni (oké hogy gondolom mennél szívesen ha lenne hova-nem munkakerülés hanem a pici miatt)de ez nem így működik..szerintem bár nem tartozik rám, meg csak ebből a dologból nem lehet megállapítani, de azért itt nincs minden rendben ezzel a házassággal. főként a férjeddel.
2010. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Épp tegnap jött elő itthon ez a téma. (2 éves a lányom.)

Teljesen kitakarítottam mindenhol, az utolsó polcról letöröltem a port, átrendeztem a gyerekszobát, 2 féle kaját főztem, a lánnyal közben persze foglalkoztam, erre beállított és megkérdezte mit csináltam.

De én csak jót röhögök az egészen, egyszer valahol azt olvastam, hogy a nők házimunkája csak akkor tűnik fel, ha azt a nő nem csinálta meg.

Nem tudom ebből hogy lehet elismerést kivívni, már arról is letettem, hogy elmeséljem, hogy mit csináltam aznap, mert utálom magam fényezni. Vagy észreveszi, vagy nem...

2010. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
24%
Valami ürüggyel menj el otthonról 1 napra, úgy hogy ráhagyod a gyereket kaja nélkül kupiban, hogy kénytelen legyen megcsinálni. Na majd akkor rájön micsoda melo az. Az én férjem is egy ilyen eset utántól értékeli.
2010. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Előző nem jó mert az ilyen apuka magára hagyja a picit,és elmegy tévézni...Veszélyes ilyenre rá bizni egy gyereket...
2010. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a saját gyerekéért még ő is képes lenne megemelni a seggét ha éhes! Sok anyukával ez a baj, hogy azt hiszi pótolhtatlan. Pedig nem így van, a lusta apukák is máshogy viselkednek ha nincs otthon anyuka. persze hogy füle botját sem mozdítja ha otthon van, mert úgy van vele, hogy majd megcsinálja az anyja. De ha aanyuka nincs ott, akkor kénytelen megmozdulni. Az én férjem ugyanilyen, úgyhogy tudom..
2010. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Férjem ugy határozott hogy a pici 1 éves kora után elmegyek dolgozni"


Ezt a mondatot elolvastam legalább 2x.Azt hiszem, ez mindent elmond.Uralkodó típus?Ha igen, akkor elég nehéz lesz a dolgokra rávezetni, mondhatnám fölösleges próbálkozás."



Én is ezen akadtam ki, ez mindent megmagyaráz. Nincs meg a kölcsönös tisztelet, Te teljesen alárendelted magad a férjednek. Ezt nem lenne szabad! Egy kapcsolat két egyenlő félből tevődik össze, akik szeretik és becsülik egymást. Ha ez megvan, akkor fogod azt látni, hogy elismeri a munkád.

2010. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!