Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szenvedélybetegek a kapcsola...

A szenvedélybetegek a kapcsolataikban is hűtlenek?

Figyelt kérdés
Mivel ezek a betegek igencsak szeretnek hazudni, tagadni ebben az esetben is így viselkednek? A barátom sajnos szenvedélybeteg és már sok péztől megszabadított! Oda a bizalom és minden és tartok tőle, hogy mikor rákérdezek meg csalt-e azt is nyugodt szívvel, szemrebbenés nélkül letagadja.
2010. nov. 25. 21:10
 1/6 anonim válasza:
a betegségből meg kell kigyógyítani ha nem sikerül hagyd ott
2010. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
bocsi gyorsan írtam meg kell próbálni :D
2010. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám: a függőség egy idő után mindent háttérbe szorít, még azt is, akit szeret az ember.. Hogy megcsalt-e? Szerintem az nem a szenvedélybetegségtől függ, hanem attól, hogy szeret-e. Hacsak nem a nők a szenvedélye..
2010. nov. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párom is szenvedélybeteg,de ő tudja magáról, ezér van nálam a fizetése is és a bakkártyája.Tény h. egy nagy kamugép,de kétlem h.megcsalna.AMúgy sezrintem ezek nincsenek összefüggésbe,mert a nem szenvedélybetegek is tudnak rebbenés nélkül hazudni és az őszinte emberek is tudnak megcsalni vkit, ha akarják...
2010. nov. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem vok benne biztos, hogy nem csalt meg. Sok nővel volt úgy , h volt közben barátnője. Velem is úgy jött össze. Mióta mi hivatalosan együtt vagyunk aminek már másfél éve azt hajtogatja ha rákérdezek, h. nem tudna megcsalni mert a mi kapcsolatunk más mint a régi! De sajnos nem hiszek neki bármit is mond. Még nem vagyok itthon én honnan tudnám kinél van, mit csinál? Komoly dolgokban hazudott, csak, h ne deröljön ki eljátszotta a pénzünket és szerintem ha megcsalt azért is hazudott bőven nehogy megtudjam! Minden esetre én még így se tudnám megcsalni. Én vagyok a hülye, hogy még vele vagyok ezek után?
2010. nov. 27. 19:39
 6/6 anonim válasza:
Hát ha már felmerült a kérdés "én vagyok a hülye, h még vele vagyok?" akkor valószínűleg igen a válasz és valószínű, h ezt te is tudod, csak nem mondod ki. Az, h te nem tudnád megcsalni, annak még semmi köze nincs a szerelemhez, szóval én ezen agyalnék. ha szereted, akkor bízz benne, legalább olyan kérdésekben, amihez a pénznek köze sincs. Attól, h bizonyos téren nem megbízható, nem feltétlenül hazudozik mindig szerintem. Egyébként van egy olyan betegség is, h társfüggőség. Ha nem működik a dolog és te nem hagyod ott, mert inkább legyen rossz párkapcsolatod, mint hogy egyedül légy, akkor (egy bizonyos szitnt után) bizony társfüggő vagy. Ezeket gondold végig és dönts okosan! :)
2010. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!