Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lett házad? Bővebben lent.

Hogyan lett házad? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a barátom 23. Elég régóta vagyunk már együtt, szeretnénk összeköltözni, közös házat, gyereket...

Jelenleg munkát keresünk.Úgy érzem lehetetlen, hogy a minimálbérből, amit keresni fogunk majd, legyen egy házunk a közeljövőben.Kölcsönt nem vehetünk fel. Hogyan lehet ebben a mai világban háza valakinek? Neked hogyan lett ? Mi a munkád és mennyi idős vagy?


2010. nov. 23. 12:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
18%
Elvettem egy gazdag pasit, éltem vele egy darabig, majd megjátszottam, hogy agresszív és ver. Igen rövid idő alatt meglett a ház.
2010. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

" veled ellentétben én tanultam"

12.55 Nekem nincs diplomám és érettségim se! Jól keresek be is vagyok jelentve tudtam felvenni kölcsönt szocpolt és 30 évesen nekem is házam volt már, most 35 vagyok. Na ehhez mit szólsz? Nem kell ehhez tanulni..

2010. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Azt szólom, hogy ügyes vagy, gratulálok! :-)
2010. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

ez nem diploma kérdése..én még anno diákmunkán dolgoztam olyannal akinek 2 diplomája volt és egy gyárban soron gürcölt....

mi 22 évesek vagyunk és nagyon szeretnénk külön költözni. és elkezdeni most hogy talán 10 év múlva már legyen egy saját. én egy panellakással is megelégednék, de sajnos az én barátom a kerteshez ragaszkodik. hitelt semmiképp se szeretnénk felvenni. anyuméknak van és nagyon nagyon megszívták most. az a legnagyobb baj hogy a fiatalokat egyáltalán nem segíti az állam. legyél pályakezdő, legyek szakmai tapasztalatod ne legyen családod csak dolgoz...nah és ezt mind hogy? nevetséges ha most felvennénk egy hitelt ha sikerülne is törleszteni elmondhatnám kb 40 évesen hogy van egy lakásom/házam...ez nagyon nincs jól...a másik pedig tényleg bizarr hogy akkor jut sok ember lakáshoz, házhoz, ha valakije megjhal.

aki szerencsés talán kap némi segítséget szülőtől..de a legtöbb esetben sajnos onnan sem....

2010. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Após váláskor a férjem nevére íratta a lakás felét, és ott lakunk, de már húznánk el nagyon.

Az anyós hagyján, de a pasija egy kiállhatatlan ingyenélő bunkó. Pedig elméletileg diplomás...

Nekem is és a férjemnek is két szakmája, jövő szeptembertől bölcsibe kell adnom a lányunk, hogy meg tudjunk élni vhogy.

Pedig jó lett volna ha 3 éves koráig vele tudtam volna lenni...

20l

2010. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
kulfoldre koltoztem 27 evesen. 2.5 ev alberlet kicsike kis helyen, utaltam az egeszet de megfutamodni sem akartam. 2.5 ev utan vettem a hazam, hitelre. az onerot egyedul par nelkul sporoltam ossze. 3 evre ra kibovitettem, szinten par nelkul. majd megismertem a ferjem. tavaly mikor ingatlan piac lent volt a GFC miatt vettunk egy telket h kozelebb koltozzek a munkahelyemre. ugyanis pici babaval egy orat utazom kocsival egy iranyba. fizetjuk a hitelt, de felek h beletorik a bicskank. persze a hazamhoz amit egyedul vettem erzelmek kotodnek. minden nap felek h mi lesz ha... es elveszitjuk az otthont... 36 eves L, 32 eves F.
2010. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
ja kifelejtettem elozo vagyok. en kozgazdasz es merlegkepes konyvelo, parom tanar.
2010. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
annál rosszabb nem lehet ha valaki évekig gürcölt azért hogy háza legyen aztán viszi a bank....
2010. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Albérletben lakok a családommal egy 40 nm-es 1 szobás panelben. Nem úri luxus, de a magaménak érzem. Minek adósodjak el???
2010. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!