Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csúnyulnak meg a szépség...

Miért csúnyulnak meg a szépségkirálynők? Elhiznak stb ez arába tibi is olyan puffadtarcu lett meg a bálint antónia is

Figyelt kérdés
most ezt ahhoz képest mondom hogy vannak az utcan szimpla sima nők akik az ö korosztályukban tényleg bombák és timi meg antónia hozzályuk képest kis átlagos.miért hagyták elhizni magukat?
2011. okt. 31. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szépségkirálynő? Tibi? szerintem te elnéztél valamit :D

különben nem tudom, biztos már nem akar a külsejéből megélni, inkább eszik, ha ahhoz van kedve. mondjuk Rába szerintem soha nem volt szép, legfeljebb bájos, de kövéren is az.

2011. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Mitől sz*rnak az emberek egyre inkább a helyesírásra?
2011. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyik hölgy se tetszett,dehat már ök is 30-35 évesek,ebben a szakmabol már kiöregedtek,mint a Bódy Szilvi is.már nem ugy néznek ki mint rlgen,lehet a család mellett nem jut idö magukra
2011. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért híznak el, mert az a legkönnyebb. Esznek finomakat, jó érzés, pénzük is van, jobbnál jobb helyeken vacsorázgatnak, élvezik. Meg a kábítószerektől is lehet, hízni is meg csúnyúlni is, aztán még az alkoholtól, sőt a hajszás életmódól is.
2011. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát azért csúnyának nem nevezném őket, de hát ők is emberek, mint más, ők is öregednek.
2011. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de a metrón meg a plázákban mégis találkozik az ember olyan nőkkel akik 40 évesen vékonyak szépek
2011. okt. 31. 18:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a Tibi Rába Timi lenne :D Amúgy tényleg érdekes a kérdés
2011. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Engem a szépségversenyekben az zavar, hogy kilónyi sminket rájuk kennek. Mindenkinek szigorúan csak natúrsminket kellene. Elvégre szépségverseny, nem sminkesverseny.
2011. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Talán mert öregedtek, gyerektszültek... Nincs semmi baj velük.
2011. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Abban egyetértek a kérdezővel, hogy sok (hétköznapi!) korukbeli nő sokkal jobban tartja magát náluk. DE ők is emberek, előfordul, hogy már nem akarnak vagy nincs idejük edzeni, nem figyelnek az étkezésre stb és ők is elhíznak, ráncosabbak lesznek.
2011. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!