Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csúnyulnak meg a szépség...

Miért csúnyulnak meg a szépségkirálynők? Elhiznak stb ez arába tibi is olyan puffadtarcu lett meg a bálint antónia is

Figyelt kérdés
most ezt ahhoz képest mondom hogy vannak az utcan szimpla sima nők akik az ö korosztályukban tényleg bombák és timi meg antónia hozzályuk képest kis átlagos.miért hagyták elhizni magukat?
2011. okt. 31. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én szeretnék úgy kinézni 3 gyerek után mint a Rába Timi!
2011. nov. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszéltek,Rába Tímea a mai napig jó nő,szeretnétek ti úgy kinézni 40 évesen,mint ő.A másik nő is már 40 körül lehet,nyílván vonzóbb egy huszas éveiben járó nő(vagy férfi),mint egy negyvenes.Nem túl meglepő,hogy fiatalkorukban szebbek voltak.A korukhoz képest jól néznek ki,majd ha ennyi idősek lesztek,megnézhetitek micsoda gyönyörőséges nő/férfi válik belőletek:D
2011. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát a Bálint Antónia sztem most is tök szép!
2011. nov. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!