Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne, ha egy...

Szerintetek gáz lenne, ha egy 57 éves nő elkezdene egyetemre járni?

Figyelt kérdés

Anyukám 57 éves, és sokszor mondogatja, hogy megbánta, hogy nem tanult tovább. [főiskolát szeretett volna végezni, de közben férjhezment, és megszülte a bátyámat] Apám 8 éve meghalt. Anyám most gyógypedagógiai asszisztensként dolgozik egy gyermekotthonban, 12.30-tól este 19.30ig. Én örülnék, ha megvalósíthatná az álmát, miszerint diplomát szerezne, és szerintem nem is túlkoros ehhez, hiszen tanulni sosem késő. Szerintetek?


17/L


2010. nov. 22. 22:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert nincs velünk egy véleményen még az ő véleményét is el kell fogadni. Nem vagyunk egyformák. Inkább örüljetek neki, hogy őszinte volt, nem álszent.
2010. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
34%
Van értelme? Ha igen, akkor vágjon bele. Nem olcsó, de próbát megér.
2010. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%
Az őszinte és a rosszindulatú bunkó nem ugyanaz...
2010. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
59%
Tiszteletreméltó, hogy még tanulni akar. Kitartást és sok sikert kívánok neki!
2010. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
35%
Nem gáz, hadd tegye, ha ezt szeretné, nem ő az első és nem is az utolsó, joga van hozzá. És a fiataloknak nem azért nincs munkájuk, mert az idősebbek elveszik a munkahelyeket, sokkal nagyobb gondok vannak itt, meg kell nézni a statisztikákat pl. a skandináv országokról, ahol sokkal továbbb maradnak a képzési rendszerben az emberek (vagyis több diplomával rendelkeznek ált.), mégis jobban élnek.
2010. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
72%
Én inkább irigynek mondanám,nem álszentnek.Értelmes dolognak tartom amire a hölgy készül,de mindig vannak ilyen " ünneprontók ".
2010. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
27%

Bocsi, de nem volt bunkó. Elmondta a véleményét. Nem használt trágár szavakat. Akkor lett volna bunkó ha mondjuk leöregasszonyozza a kérdező anyukáját. Na akkor bunkó lett volna, de így nem volt az.

Kicsit tisztelhetnétek a másikat is magatokon kívül.

2010. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
30%

22:26

Köszönöm intelligens válaszodat, én írtam hogy semmi keresnivalója egy lassan nyugdíjaskorúnak az iskolapadban, én nem is engedném őket dolgozni alapból, ha már nyugdíjasak, én meg a diplomámmal, 2 nyelvvel nem tudok még gyakorlatra se szert tenni, mert bitorolják a helyemet olyanok, akinek nem kéne, lásd: nyugdíjas alkalmazott.

2010. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
79%
Én is azt mondtam, hogy tanuljon a kérdező anyukája, de el kell fogadni, hogy más nem feltétlenül így gondolkozik. Ameddig pedig ismerjük nem lehet rámondani, hogy irigy. Ez a rosszindulat.
2010. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
80%
22:31 ne rá haragudj azért,mert nem tudsz elhelyezkedni.Ne ő tehet arról,hogy ilyen szar világban élünk.
2010. nov. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!