Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hisztis az anyám?

Miért ilyen hisztis az anyám?

Figyelt kérdés

Péntek óta lázas beteg vagyok, nem tudok enni sem, mert mindent kihányok. Nemrég felhívtam anyámat, hogy lefekszem, mert szédülök, nagyon fáj a fejem, és belázasodtam. Azt mondta nem érdekli, holnap akkor is eltakarodok suliba. És lecsapta a telefont. Utána írt, hogy sosem bocsátja meg, amit csinálok vele, meg hogy zsarolom, ilyenek. Közös szobában lakunk, átvittem az ágyneműjét a tesó szobájába, ami üresen áll. Megírtam neki smsben. Higgadt, szép hangvételű sms volt. Visszaírta rá, hogy nem érdekli, nem jön haza, soha többé ne keressem. Állandóan ezt csinálja velem. Folyton ellenőrizgeti, kivel beszélek pl MSN-en, meg minden. A telefonomban is turkált! Egyszerűen elegem van belőle, hogy reggel, amikor mennék suliba, ott áll a bejárati ajtónál, és mondja, hogy takarodjak. Mit csináljak vele? Jól tanulok, semmi mást nem is csinálok, csak tanulok, tanulok, tanulok.


16L


2010. nov. 21. 15:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem meg aki annyira rosszul van, hogy orditva sir az

1) nem azon duzzog, hogy az anyja nem hisz neki

2) nem a gyakorikerdeseken hisztizik

3) mar reg kihivta az ugyeletet, mert ez nem normalis

Ugyhogy ez csak hiszti, nem mondom, hogy lazasan iskolaba kell menni, de akinek hisztizni van ereje az nincs olyan rosszul. Menjel szepen holnap iskolaba, tobb is veszett Mohacsnal. Ugyis hazakuldenek, ha rosszul vagy.

2010. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Jah, de szerintem nem fog érdekelni, és felkelek reggel, hogy elmenjek suliba...Amíg ott vagyok, addig sem cseszeget ez a hárpia .___. Az meg más kérdés, hogy múlt hónapban hasonló tünetekkel 3 napig voltam kórházban.
2010. nov. 21. 15:30
 13/28 A kérdező kommentje:
Ha kórházba visznek, akkor megint nem cseszegethet *.* Még a pszichiátria is jobb ennél a boszorkánynál. -.- Komolyan...Ha ő beteg, üvölt állandóan, hogy csináljak neki egyszerre teát, húslevest, másodikfélét, eközben takarítsam a vécékagylót, adjak enni a kutyának, és tanuljak. Nem tudok 100 felé szakadni, nagyon régen nem voltam beteg, az immunrendszerem hót gyenge, nem csoda, ha most ilyen gyorsan beteg lettem. Most kerültem új közösségbe, nyilván nem véletlen hogy rögtön elkaptam valami nyavalyát...De még a kórház is jobb ennél. Ha reggel leszek annyira jól, hogy elmásszak a bejárati ajtóig, tuti, hogy délután 4ig haza sem jövök...
2010. nov. 21. 15:32
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

"15:18"


mekkora egy gyökér állat vagy. Persze, nyilván egy 16 éves élősködik, mit vársz tőle, hogy dolgozzon??!! 26 évesen se tudnak manapság ilyen meg olyan iskola után. Semmilyen jó példát nem lát, amit követhetne, anyja ott iszik, gondolom ő se dolgozik, te meg elvárod ettől a szegénytől hogy krőzus legyen. Biztosan te ilyen kis anyuci kedvence vagy.


majd egyszer ilyen pénteki, szombati napokon este éjfél körül menj ki az utcára, és nézz szét micsoda jellemtelen mocskok mászkálnak az utcán, többségük a 15-öt sem töltötte be. Ez a szerencsétlen lány nem csinált semmit, mások meg minden héten utcán drogoznak, alkoholisták, hogy a többit már ne is emlitsem. Őszintén remélem, hogy a te gyereked is ilyen lesz, és majd megtudod KI a problémás gyerek!


Kedves kérdező, átérzem a bajod, mert nálam is ez volt, igaz nem ennyire súlyos, csak kb. én egy 3-mast se vihettem haza szó nélkül. Hamarosan teis felnősz, más életed lesz, és majd lesz gyereked is, akivel biztos jobban fogsz bánni, mint ahogy anyád tette :)

2010. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg...Amúgy nálam is így van, hogy 3mast szó nélkül nem hozhatok majd, amikor végre elkezdenek jegyeket adni, meg dogákat íratni velem, de nem is fogok, mert 4-es 5-ös átlag meg lesz, ha ugyanúgy tanulok, ahogy az elmúlt 2 hónapban. [még akkor is tanultam, ha csak most kezdtem a sulit, mert nem akartam lemaradni, nem is maradtam ám le] Nem tehetek róla, hogy most beteg lettem. Most kérem el a házit az egyik osztálytársamtól, aztán meg majd reggel meglátjuk, hogy érzem magam.
2010. nov. 21. 15:38
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

15:29!

Lehet, hogy a kérdező túloz, de ha annak amit leírt, csak a fele igaz, már az is durva. Örülj, hogy te egy normális családban nőttél fel!


A kérdésre válaszolva pedig: Nagyon sajnállak téged. De hogyha beteg vagy, mindenképpen menj el orvoshoz, ő biztosan kiír téged és esetleg felmehetsz aznap a nagymamádhoz, vagy valamelyik rokonhoz/ismerőshöz. Jobbulást és kitartást!

2010. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nagymamám velünk él, nincs kihez mennem...A rokonaim Budapesten élnek, szóval gyakorlatilag be vagyok ide börtönözve...Majd még kitalálom, hogyan bírjam ki ezt.
2010. nov. 21. 15:44
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is ilyen idegbeteg. Óvodás korom óta gyűlölöm, mert mindig vert és ordítozott velem. 1 hónapja is tüszös mandulagyulladásom lett és ordított, hogy velem csak a baj van és hogyha köhintek egyet, akkor kitapossa a belem meg kitépi a hajam. Ő szerinte senki nem normális csak ő, állandóan lehord a legutolsó k*rvának, pedig nem vagyok az, vele ellentétben normális évekig tartó kapcsolataim voltak/vannak. Most hétvégén is a barátommal voltam, de nem vettem fel a telefont mert az emeleten maradt és mikor visszahívtam akkor meg üvöltött, hogy soha többet ki nem mehetek meg a k*rva anyámat. Tegnap este is tanulni akartam, ő meg a barátja pedig menni vacsorázni rokonokhoz (barátjáéhoz más városba), de én nem mentem, mert nemsoká vizsgaidőszak és sokat kell tanulnom. Megbeszéltem vele hogy egyedül itthon maradok, erre mikor hazaértünk ordít, hogy mekkora egy görény vagyok, takarodjak a jó büdös k*rva anyámba, hogy ilyen szemét vagyok vele hogy nem megyek velük enni és neki itthon kell maradnia velem, hogy ne essen bajom. (20 éves vagyok, nem fogja fel hogy nem vagyok óvodás). 14 éves korom óta magamnak veszek ruhát, dezodort, tankönyvet mindent, mert semmire nem ad pénzt, én főzök mert ő nem hajlandó, mert "büdös lesz a haja". 1x elmentünk pszichológushoz mert szerinte hülye vagyok, de a pszichológus szerint nem én vagyok hülye, hanem anyám volt idegbeteg és beutalta pszichiátriára meg felírt neki erős nyugtatókat, erre anyám megsértődött és sose mentünk többet. A családom gyűlöli anyámat, szerintük egy idegbeteg idióta, mamáék meg is mondták neki hogy takarodjon tőlük. Nekem tűrnöm kell, mert öngyilkossággal fenyegetőzik, de 1x elköltözök és soha a büdös életben rá sem fogok nézni.

Neked is ezt kellene, tűrni, de szólni valakinek, aki megért, mert tudom milyen érzés, bennem hatalmas gyűlölet és harag van iránta, nem érdemel semmi jó szót. Emellett kitűnő tanuló voltam, egyetemre mentem, és mindent megcsináltam egy szava sem lehetett. Ne törődj azokkal, akik téged hibáztatnak, mert r*hadtul képtelenek felfogni, hogy milyen érzés ilyen "családban" élni.

Komolyan kitartást kívánok, de próbálj valakitől tényleg segítséget kérni, mert ez így pokoli lesz még és nem lehet támogatás nélkül kibírni.

2010. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja veled ezt az anyád,mert látja,hogy megteheti.Többet ne hagyd magad!Legyél erélyes te is!És ha így sem lesz jobb a helyzet,akkor kérj segítséget,ha elkerülsz anyádtól,szerintem nem vesztesz vele sokat!
2010. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Más ötlet:keress egy barátot,aki kicsit rámordul,mikor gorombán viselkedik veled.Ha látja,hogy van aki a védelmedre kel,akkor lehet,hogy magába száll majd.
2010. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!