Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hisztis az anyám?

Miért ilyen hisztis az anyám?

Figyelt kérdés

Péntek óta lázas beteg vagyok, nem tudok enni sem, mert mindent kihányok. Nemrég felhívtam anyámat, hogy lefekszem, mert szédülök, nagyon fáj a fejem, és belázasodtam. Azt mondta nem érdekli, holnap akkor is eltakarodok suliba. És lecsapta a telefont. Utána írt, hogy sosem bocsátja meg, amit csinálok vele, meg hogy zsarolom, ilyenek. Közös szobában lakunk, átvittem az ágyneműjét a tesó szobájába, ami üresen áll. Megírtam neki smsben. Higgadt, szép hangvételű sms volt. Visszaírta rá, hogy nem érdekli, nem jön haza, soha többé ne keressem. Állandóan ezt csinálja velem. Folyton ellenőrizgeti, kivel beszélek pl MSN-en, meg minden. A telefonomban is turkált! Egyszerűen elegem van belőle, hogy reggel, amikor mennék suliba, ott áll a bejárati ajtónál, és mondja, hogy takarodjak. Mit csináljak vele? Jól tanulok, semmi mást nem is csinálok, csak tanulok, tanulok, tanulok.


16L


2010. nov. 21. 15:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak valójában nem veled van baja, csak nem tudja máson levezetni a frusztrcióját. Idegbeteg. Orvoshoz kéne mennie.
2010. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát passzolom miért ilyen, őszintén szólva teljesen logikátlan, aki beteg, lázas, hány, az nem mehet iskolába, lefertőzi a többit. Orvoshoz kell menned, nem suliba.
2010. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy nem megyek, mert milyen lenne már, ha elfertőznék mindenkit? Béres cseppet kell szednem, de attól nem fogok meggyógyulni, hiszen az nem gyógyszer. Pénteken voltam orvosnál, vírusfertőzésem van. Most mit csináljak? Nem akarok hiányozni, viszont nem akarok a suliban összeesni sem, mert pl. gyógyszerallergiáim vannak. [allergiás vagyok az Algopyrinre. 1 a sok közül...]
2010. nov. 21. 15:16
 4/28 anonim ***** válasza:
18%
Talán túl sokszor használtad már ki és túl sokat linkeskedsz és amikor tényleg beteg vagy, nem hisz neked. Egy anya nem véletlenül lesz ilyen, szerintem okot adsz rá. Talán ideje lenne segítened neki akár kis dolgokban is, hiszen 16 éves vagy, nem várhatod el, hogy mindent anyukád csináljon, te meg élősködsz rajta. Ismerem ezt a tanulok-tanulok dumát én is...
2010. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az előbb már üvöltve sírtam, most hányingerem van nagyon, és ráz a hideg. [ma még gyakorlatilag nem ettem semmit] Teljesen ki vagyok borulva...
2010. nov. 21. 15:18
 6/28 A kérdező kommentje:
Nos, akkor utolsó, csak hogy világosabban lásd a helyzetet. Egészen múlt hétfőig magántanuló voltam, mivel nagyjából 3 öngyilkossági kísérletem volt, a terror miatt, amit átélek anyám miatt. Minden napom azzal kezdődik, hogy üvölt, megtépi a hajam, és ugyanezzel végződik. Főzök, mosok, takarítok a suli mellett, intézem az ő szaros számláinak a befizetését, a nagybátyám vásárol be nekem ruhákból télre, mert anyám leszarja, hogy nincs normális cipőm, iszik állandóan, mindenért engem tart hibásnak, szerinte én 1 utolsó mocskos kis kurv@ vagyok, mert most az egyszer beteg lettem, és nem tehetek róla. Na, ez így milyen? Szóval ki is használ ki kicsodát?
2010. nov. 21. 15:21
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet a 3. válaszolóval, nehogymár ő legyen a hibás! Lázas hányós betegséget nem lehet színlelni,főleg nem vírusfertőzést és így nem szabad iskolába menni! Gondolom az orvos igazolást is adott neki, és mint mondta igazolta, hogy vírusfertőzése van.

És a gyereknek pedig az a dolga, hogy tanuljon, nem pedig az, hogy a felnőttek munkáját végezze, segíteni lehet, de az meg nem elvárható. Na meg hol függ ez össze azzal, hogy turkálnak a telefonjában, az msnjében, meg hogy soha többé ne keresse?

2010. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
12%

Akkor meg ezt miért nem írtad?? Nem kell lehordani olyat, aki ellenkező véleményen van, mint te.

Akkor meg családsegítő központ, gyermekgondozás..

2010. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De félek tőle már nagyon...Amikor még magántanuló voltam, úgy szeptember környékén, kértem, menjünk be a suliba, hogy normálisan bejárhassak. Hát ő nem jött, én meg egyedül nem akartam, mondván valószínű kell egy-két papírra az aláírása. Aztán múlt hétfőn felkeltem, és bementem egyedül. Elintéztem, hogy bejárhassak, az osztályközösség is szuper, megszerettek már elég hamar, szóval nem iskolaundoritisz...Meg lázasan is 3 órán keresztül angolt + matekot tanultam fekve...És azt anyám is látta. Minden nap du 4-5-től este 9ig tanulok, közben van egy 20 perces szünet, amíg megfürdök...
2010. nov. 21. 15:26
 10/28 anonim ***** válasza:
77%
Örülök, hogy ennyire szeretsz suliba járni és hogy sikerült beilleszkedned. Nyugi, pár nap és kigyógyulsz ebből a vírusos nyavalyából, most , hogy bejött a hideg engem is utolér mindig a lázas vírusos vacakság, de csak pár nap az egész.
2010. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!