Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a feleségem...

Hogyan tudnám a feleségem önbizalmát megnövelni?

Figyelt kérdés

Én 33.vagyok,a feleségem 28.éves.10,éve együtt vagyunk,6 éve házasok.Kb 1 éve meghalt az Apukája,azóta nem az igazi,nem olyan mint régen.

Mit tehetek hát?


2010. nov. 20. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem itt más a probléma nem önbizalomhiány
2010. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konkrétabban mi lehet?
2010. nov. 20. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
dicsérd olyan dolgokért, amik szinte már fel sem tűnnek neked(h elmosogat, h takarít, főz)..értékeld az apró törekvéseit, és köszönd meg neki, éreztesd vele, h milyen nagy dolog, h ő ezt meg tudja csinálni, neked tuti sok lenne. A férjek sokszor ezt elfelejtik, és a nő meg csak robotol..ha ezt meg tudnád neki köszönni, az tuti jól esne neki
2010. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aza a baja hogy nem tudhja feldolgozni az apukája halálát
2010. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én önbizalmam csak akkor nőne, ha a párom más nő előtt is olyan gyengéd lenne velem, mint kettesben. De más nő előtt levegőnek vagyok nézve. És erre már ráment a szerelmünk. És hiába mondom neki, hogy belepusztulok, hogy nem vállal fel, és látom, hogy majd összetöri magát, annyit szeretget, hogy helyrejöjjön köztünk minden, nem érti meg, hogy nekem otthon nincs szeretethiányom, de mindennél jobban tönkretette az önbizalmam azzal, hogy más lányok előtt levegőnek nézett.
2010. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Járjatok sokat társaságba és éreztesd vele, hogy mennyire büszke vagy rá. Dicsérd mások előtt és dicsekedj másoknak, hogy a te feleséged egy tündér. Egy nőnek sohasem az a legnagyobb dicséret amit csak a négyfal között mondanak neki. Ha mások látják, hogy te mennyire büszke vagy rá ettől ő is büszke lesz magára és helyreáll az önbizaloma is. Persze ez nem rögtön történik, de kitartás és sok boldogságot!
2010. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az előttem szóló hölgy is arra világít rá, amit tanácsoltam én is..
2010. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elmondom h nekem mitől ment a béka feneke alá: a férjem folyamatosan kritizált mindent (főzés, rend, gyereknevelés, külső). Annyira jól tud esni,ha a szeretett férfi azt mondja egy hétköznap, h csinos vagy, jót főztél....stb....

egyébként a gyász 1 év után szokott kijönni azt mondják, ez teljesen normális, támogasd és ne hagyd szomorkodni....mozduljatok ki!

2010. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!