Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok szerezni több önbizalmat...

Tudok szerezni több önbizalmat a családom ellen?

Figyelt kérdés

22/Lány vagyok. Manapság egyre inkább azt érzem hogy a családomban egyre inkább az orromnál fogva vezet. Vannak személyes problémáim (alkohol, párkapcsolat,szex), sose beszélek róluk, csak a főiskola, tanulás, haverok mindig a téma. Úgy érzem hogy minden egyre inkább felőröl engem belülről.

Nyugdíjasok a szüleim, és az egészségügyi állapotuk nem engedi meg hogy sokat dolgozzanak, ezért fősuli mellett a hétből három napon enyém a nagyszülők gondviselése, és a háztartás. A párkapcsolatom haldoklik, mivel nincs időm, az iskolával is nehezen tudok így lépést tartani, mégis azt az egy két óra párommal töltést okolják amiért nem megy gördülékenyen minden. Barátom se bírja így tovább mellettem.

Szeretnék többet segíteni, MERT TÉNYLEG MUSZÁJ! de úgy érem nem bírom sokáig ezt a keveset se, és ezzel vissza is élnek. (Ma is hattyú halálán volt az egész család, pár órával ezelőtt meg részegen szapulták és ócsárolték egymást) Furcsa nekem, hogy ha olyan szarul vannak részegen már hogy megy az ugrálás és a sok kakaskodás. Ha felmerek szólalni le vagyok hurrogva, hogy én az ő pénzükön éljek, hallgassak. Keresek munkát most is folyamatosan, hogy ebből ne legyen gond, de úgy érzem ez többről kéne szóljon mint pénz. Kivel beszéljek szerintetek, hogy kezdhetnék megoldani ezt a helyzetet? Tényleg összevagyok zavarodva.


2009. okt. 17. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
22 eves vagy!Albi?Betarsulni egy masik lany melle?
2009. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ingázom az iskolám és lakhelyem közt, 300km. Albérletet nem tudok számításba venni.
2009. okt. 17. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:

300 km? Akkor gondolom kollégista vagy. Szerintem azta két napot ki kéne birnod amikor otthon vagy úgy hogy nem szólsz bele az otthoni ügyekbe. Éld a saját életed. Én 24 vagyok és nem szólok bele anyám kapcsolataiba. Pedig éppen most válnak. Majd ha megkérnek hogy segíts már nekik dönteni akkor esetleg beleszólhatsz. addig meg foglalkozz inkáb a saját barátoddal. Szerintem.

Ja és ha megesküszöl valakivel akkor is lesz háztartás munka sőt majd még saját gyereked is. A párjára a legtöb embernek csak a hétvége marad.

2009. okt. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem lehetne, hogy a nagyszülőknél laksz? Vagy ez ugyanaz a lakhely? Szerintem bőven eleget tennél a kötelezettségednek ha a nagyszülőkkel törődsz, a szüleidet nem kellene segítened, ha ilyenek. Tanulj! ez a fő. Barátod lesz másik, ha ez elmegy, vedd könnyen, ha tényleg szeret vagy nem megy el, vagy visszajön.
2009. okt. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha folytatod az álláskeresést, legalább az én tartalak el, kuss a neved adu ellen biztosítva lennél.
2009. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!