Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnél az exed új párjának,...

Mesélnél az exed új párjának, hogy veled hogyan bánt az ex?

Figyelt kérdés

Nekem eszembe sem jutna így lejáratni magam, hogy elmeséljem hogy 3 vagy 4 éve hogyan bánt velem az exem.

Szerintetek?


2010. nov. 20. 11:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit tett. Ha bántalmazott, vert, és azt látom, hogy a jelenlegivel is ezt teszi, ráadásul a jelenlegi elmondja nekem, hogy néha FÉL tőle, kötelességem figyelmeztetni.

Meg is tettem. A csaj hitt nekem, de nem szakított. Pár hónap múlva körházban kellett összerakni az arcát. Szívem szakadt meg érte :(

És nem túl jó arra gondolni, hogy mivel az igazságszolgáltatás lesz.rta, bizonyíték hiányában (!!! ezek után...) most is szabadon garázdálkodik.

2010. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Itt olyanokat állít, mi nem igaz, hiszen mióta együtt vagyunk, észrevettem volna ha alkoholista lenne és verne engem.
2010. nov. 20. 11:43
 13/25 anonim ***** válasza:

Ismerek egy párt, akinek a nőtagját szintén zaklatja a pasi volt nője. De rájöttem, hogy a pasas gyakorlatilag provokálta a volt nőjét, nem zárta le rendesen a kapcsolatukat, nem mondta el, hogy miért szakít vele, és ő adta meg a jelenlegi barátnője telefonszámát az exnek...

Nálatok is a párodnak kellene egyszer határozottan elküldeni a francba, nem téged kitenni annak, hogy zaklasson.

2010. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2010. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Több mint 1,5 éve.
2010. nov. 20. 11:45
 16/25 A kérdező kommentje:
Engem az exem meglopott, de eszembe sem jutna a mostani barátnőjének szólni. Úgysem hinne nekem.
2010. nov. 20. 11:45
 17/25 anonim ***** válasza:
én szólnék,ha olyan lenne az ex,hogy vigyázni kellene vele,na persze nem zaklatva,de azért elmondanám,forditva én is örülnk ha elmondanák,hogy esetleg egy segg*ej
2010. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ha olyan lenne mint az eyném...Egyszer már leírtam ide a történetemet:volt párom birtoklási mániában szenvedett,antiszochiális pszichopata volt,napi 42 nemfogadott hívás,öngyilkosságal fenyegetőzés,ha valahova menni akartam.nem értette meg hogy vége,nem maradok egy barommal.Zaklatás,fenyegetés ijeszgetés,családom zaklaztása...Apám helyre rakta egyszer...Nem állt le,nagyapám is elbeszélgetett vele ,ő katona kicsit ráijesztett...Lett ügy is rendőrségi...Egy évembe került medgszabadulni tőle...Azóta is szedi az áldozatait,persze figyelmeztetjük őket,de aki ülye azt hiába figyelmzetetik,meg aki hagyja magát elnyomni,tönkreteni azt tönkre is teszik az ilyen férgek...Én igen figyelmeztetem ilyen esetben...Mert fontosnak érzem hogy neélje át azt a poklot amit én!
2010. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nálunk nem ennyire durva a helyzet!
2010. nov. 20. 12:29
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben igen, ha jóban vagyok a lánnyal, és veszélyben van (mondjuk ha vert)... más esetben nem.
2010. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!