Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mesélnél az exed új párjának,...

Mesélnél az exed új párjának, hogy veled hogyan bánt az ex?

Figyelt kérdés

Nekem eszembe sem jutna így lejáratni magam, hogy elmeséljem hogy 3 vagy 4 éve hogyan bánt velem az exem.

Szerintetek?


2010. nov. 20. 11:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem. :)

Miért kérdezed, van valami oka?

2010. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem mesélnék.

Az ex attól ex hogy már nincs közöm hozzá, így az új kapcsolatához sincs

2010. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Már 2 kérdést is írtam ki, hogy a párom exe "zaklat" minket.

Most elkezdett írkálni, hogy a párom 4 évvel ezelőtt hogyan viselkedett vele, mekkora egy féreg stb.

2010. nov. 20. 11:30
 4/25 anonim ***** válasza:

jól esne neked az biztos, de szerintem nincs jogod beleszólni, és te sem örülnél ha a volt páros követne és mindenkinek terjesztené a múltadat

ha mondjuk tudod róla h gyilkos, vagy pszichopata az más, azt elmondhatod a csajnak, mert az sem igazságos ha a barátja eltitkolja előle :)

2010. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Olvasatlanul töröld ezeket az üzeneteket
2010. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szeretem kavarni a szart és eléggé méltatlan is lenne a dolog hozzám és a másikakhoz is. Ha pedig nekem jöbbe valaki "így mesélni" akkok elutasítanám a beszélgetést.
2010. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Töröltem a leveket. Csak gáznak tartom hogy valaki ilyen szintre süllyed le.
2010. nov. 20. 11:34
 8/25 anonim ***** válasza:
csak abban az esetben ha tudnám hogy az a lány is veszélyben van pl őt is veri vagy fenyegeti
2010. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Minket a kapcsolatunk elején zaklatott a barátom exe, kitalált olyanokat amik nem voltak igazak, hogy szakítsak vele, és hogy Ő újra összejöhessen barátommal...
2010. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

hát attól függ... votl egy párom aki pszichopata volt. ha csak szóbaálltam bárkivel képes volt megütni. nagy nehezen megszabadultam tőle, erre összejött vele egy csaj akit igazából alig ismertem, de jóba voltunk. annyit mondtam neki hogy vigyázzon vele, legyen óvatos, mert voltak dolgai.

azért nem mesélnék hogy kitoljak velük, hogy elvegyem tőle a nőt. ha nekem már nem kell az viszi aki akarja, nem rédekel. de van olyan szitu amikor mesélnék neki.

2010. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!