Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lánnyal is kötekedő a...

Más lánnyal is kötekedő a párjának a családja, rokonsága?

Figyelt kérdés

Velem szembe igen,meg nem egy barátnőm ezért van kibukva.

Adott pl. egy családi nyaralás ahová meghivják a lányt is.

Mindenkivel kedvesen,illendően viselkedik,megdicséri az ételt,meghúzza magát,próbál beszélgetni mindenkivel,a gyerekeket szereti, játszik,vigyáz a rokonok gyerekére végig a nyaralás alatt.(mert amúgy a saját szülei le.zarják a kicsi fejét,végig unatkozik)

Mégis azt hallja vissza a lány a párjától,hogy az első amit visszamondtak róla,hogy csendes,nem beszél eleget,visszahúzodó.

(pedig beszélt,igaz nem túl sokat,de nehezen oldódik fel és még kivülállónak érezte magát a nagynénik,nagybácsik,unokatesók között)

A nagyi egyből azzal jön az unokájának:hogy kisfiam keress magadnak más lányt,mert ez nem elég házias.(azért mert egyszer úgy mert lefeküdni a lány aludni,hogy nem lett elmosogatva,csak a mosogatóba leöblitve a tányér és a lány 17éves volt akkor)

Amúgy tök normális,érett,értelmes,kedves lányokról van szó.

Szóval más családnál is ez folyik?

Szerintem teljesen kiboritó. =(


2011. aug. 2. 23:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen ,hasonló a helyzet nálam is!Engem azért b@szogatnak mert nem jártatom a szám megállás nélkül mint ők!:-S És nekem jópofiznak a hátam mögött elhordanak mindennek!Biztos próbálkozott már a kedves anyós lelölt és anyja azzal is lebeszéljék a fiát rólam!De ezt bebukták!:) Eddig még...
2011. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
*anyós jelölt
2011. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Az a legdurvább, hogy minden lánynak azt mondják, hogy nem számít a pasi családja, hiszen a pasihoz megy hozzá. Igen ám, de itt vannak ezek a kis apróságok, amikor szinte már mindenbe belekötnek, az anyós-apósjelölt, még a nagymama is!!! De mégis mi közük van hozzá? Tehát a lánynak el kell fogadni a pasi családját, de a családja már nem bír normálisan viselkedni? Elnézést, csak eltöprengtem..

Nálam mindig is ez volt. Minden beképzeltség nélkül én egy intelligens, illemtudó lánynak gondolom magam, aki mindent megköszön, mindenben segít (mosogatni, vacsorát készítek, terítek, stb.), és mégis... amelyik barátomnak érintkeztem a családjával, mind mondott valami rosszat a barátomnak, vagy éppen olyat, hogy érezzem, hogy "nem lehetek tökéletes a fiúnak". Mondjuk jellemző ez az anyukákra, nagymamákra (legalábbis nálam így volt). Apukákkal mindig elhülyéskedtem, tesókkal is jó viszonyban voltam.

Szerintem sajnos ez az, amit "el kell fogadni". Tudom, hogy vannak olyan családok, ahol nincsen ilyen, de én is a baráti körömben is ezt hallom és velem is ez van.

De aki tud valami tuti tippet, hogyan lehet úgy viselkedni, hogy tényleg ne kössenek bele semmibe (gondolok itt arra, ha keveset beszélek, csendes vagyok, ha sokat, cserfes, ha háziaskodom, akkor elküldenek, hogy nem az én dolgom, ha nem csinálom, lusta vagyok..), azt szívesen hallgatom. :) 21/L

2011. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
mit vártok az anyósoktól?:D
2011. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

23:45 Én csak annyit várok, hogy ha a fia boldog mellettem, és még ő is megállapítja, hogy a fia mennyire szerelmes, ne akarjon lejáratni előtte (persze úgyse menne...). De azért érted, hogy a kicsi fia szent, közben pedig a szerelmét szivatja?! Szóval fura.

Meg akkor itt jön az a dolog, hogy az én szüleim is jöhetnének ilyesmikkel. Ha nem is anyukám, de apukám félthetne ennyire, hogy le akarja vakarni rólam. De ő szabályosan jóban van a párommal, mindig elhülyéskednek, és nagyon is látom, hogy nagyon kedveli. Szóval érted, nála is előjöhetne ez a "féltem a gyerekem" mizéria..

2011. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Na akkor én leszek az ellenpélda. A mostani előtt egy komolyabb barátom volt (ahol találkoztam a családdal is), és mindkét helyen nagyon szerettek. Pedig én is csendes, visszahúzódó vagyok :)
2011. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen, sok pasi anyja egy házsártos szipirtyó és kifúrja a családból a neki nem tetsző lányokat. A nagymama csak hab a tortán. A lényeg és döntő dolog, ahogy a srác kezeli a dolgot, hogy ki mellé áll.
2011. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

23:51 Mennyit találkoztál a családdal? És miket tettél annak érdekében, hogy ne legyen veled gondjuk? :)

Bocsi az offért, de nagyon érdekelne.

2011. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Rossz tud lenni,hogy az emberbe nagyitóval keresik a hibát,mibe köthetnek bele.

Pont ezért utálom az ilyen "ismerd meg a családomat" féle összejöveteleket,mert szinte 100%,hogy úgyse leszel elég jó.

Szerencsére nálunk még az anyósjelölt a legjobb,szerencsére kedves,barátságos,szelid természetü.=)

De az exem anyja,az kiboritó tudott lenni.

Azóta utált,mióta a fia megcsalt,én szakitottam,erre a fia nagyon sirt.Később visszafogadtam ,de az anyja sose tudta megbocsátani,hogy megsirattam az egyetlen fiát.Szóval érdekes volt=)

2011. aug. 2. 23:59
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

23:28 vagyok. Nekem is az exem anyukája volt az eddigi legbrutálisabb anyósjelölt. 6 hónap után mindenképp haza akart vinni az exem, hogy bemutasson a szüleinek, mondom rendben van (Bár nálunk az ilyesmi nem szokás, max olyan 1 év után szoktuk nővéremmel). El is mentem, teljesen szolidan felöltöztem, alapvetően azt mondják, bizalomgerjesztő pofim van, szeretnek velem megismerkedni az emberek. Odaérünk, látom anyukáját, odamegyek, bemutatkozom, épphogy kinyögi a nevét, és már megy a kisfiához... Odamegyek apósjelölthöz, egyből puszi puszi, nyugodtan tegezzem, kedvesen kérdezget. Mivel távkapcsolat volt, ott is aludtam aznap este, és mivel ott vacsoráztunk, kérdeztem, segíthetek-e teríteni vagy bármiben. Erre anyuka teljesen átnéz rajtam, nem is hallja meg, hogy kérdezem (szándékosan), és kicsit kínosan válaszol az apuka. De ő végig barátságosan, nevetgélve beszélget velem az asztalnál, anyuka semmi. Szépen megdicsérek mindent, megköszönöm a vacsorát, kérdezem, segítsek-e a mosogatásban. Megint a nagy csend, megint apuka válaszol... Na utána feladtam, mondom biztosan valami nem tetszik rajtam.

Másnap felkelünk, exem hamarabb kelt, így tudott kettesben beszélni az anyukájával, erre azt mondja, nincs semmi baj velem, minden oké. Kimentem a wc-re, útközben megszólított anyuka, és elmagyarázta nekem, hogy a kicsi fiának nem kötelessége hozzám utazgatni (jelzem, kb hetente taliztunk, és 1x én mentem, 1x ő jött), és hogy keressek valaki mást, mert hogy én mennyi pénzbe kerülök a fiának... (1500 Ft volt oda-vissza az út köztünk,. tehát havonta 3000 Ft, és nem volt az az ajándékozós fajta, nem is mentünk semmi puccos helyre, max 1-1 fagyi, ilyesmik)

Persze nem rohantam egyből exhez, úgy tettem, mintha meg se történt volna, de aznap hazajöttem. Utána kipuhatoltam exnél, hogy mégis szerinte anyuka kedvel-e, azt mondta, hogy csupa jókat mondott rólam. Na most errefel szerintetek, ha elmondom exnek, hogy mit mondott nekem az anyja, elhiszi?!

2011. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!