Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akiről már letett a...

Van olyan akiről már letett a rokonsága, hogy valaha is párja vagy családja lesz, és ehhez képest mégis lett neki?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Rólam letett a teljes rokonság. És igazuk is lett!
2011. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
És az baj? Nekem sem biztos hogy lesz, ha minden ember ilyen, mint akiket eddig megismertem, akkor jobb egyedül! 18/F
2011. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm már 35 fölött volt, amikor összejött egy akkor érettségiző tanítványával (nappalin osztályfőnöke volt)

Előtte nem is nagyon járt senkivel. Már mindenki azt gondolta a családjukban, hogy soha nem lesz senkije.

2011. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha én a rokonságomra hallgatnék, már lehet, nem is élnék... Mindig azt mondogatták rólam, hogy semmi eszem nincs meg egy kis magamnak való lúzer vagyok (ugyanis unokatestvérem egy kis ribi volt, és vitte haza a pasikat hetente, én meg nem), ahhoz képest ösztöndíjas vagyok az egyetemen, és 3 éve komoly párkapcsolatom van. A rokonokra nem kell mindig hallgatni... 22/L
2011. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a férjem... tesója több mint tíz éve van együtt egy csajjal, mindenki onnan várta az unokát - se gyerek, se házasság azóta sem... mi egy év után összeházasodtunk gyerkőccel a pociban... mellesleg talán rólam is letett már a rokonságom :D ... ja, és unokanővérem 40 évesen jött össze a mostani pasijával, jól megvannak, előtte meg évekig senkije sem volt...
2011. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!