Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves férfitől nektek...

32 éves férfitől nektek milyenek az alábbiak? Szivecske rajzok a párjának stb.

Figyelt kérdés

Szóval szivecskéket rajzol nekem, meg a nemiszervét, kedvességből.

rendben van, értékelem.


Csak sokszor nem értjük meg egymást az életben, olyanokon vitázik velem, amire azt mondanám egy magasabb szinten gondolkodó ember megértené, hogy nem vitaalap, stb.


és ilyenkor amikor ilyenekkel szembesülök -hogy gyerekesen viselkedik, valahogy nem a feltétlen örömben úszok.


kérdezném azokat, akiknek hasonló korú a párjuk, milyen kedvességeket kap tőle, és hasonló korúak milyen kedvességeket adnak a párjuknak???


2011. nov. 6. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát én már semmilyet nem kapok.

Örülök, ha alkalmakra vesz valamit.

Mondjuk mi kb. 2 éve rengeteget veszekszünk. Ha béke van, szeret megölelni, puszilgatni, megmasszíroz (ha kérem :) ), de tárgyi dolog nincs, mint pl. virág, vagy ilyenek.

De a fiúk úgy is le vannak maradva pár évvel. Nem tudom komolyan kellene-e emiatt aggódnod. Nem lehet, hogy csak nem régen vagytok együtt és a lila köd elborítja az agyát? :)

2011. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég ! Még nagyon nem nőtt fel párod. A szívecske is gáz ebben a korban, de hogy kedvességből lerajzolja Neked a nemi szervét ?! Abszolút nem tudnám értékelni, mi több, kiábrándító !

Mondjuk olyan kedvességek, hogy virág, egy éttermi vacsora, séta esténként, meghitt beszélgetések, néha egy-egy telefon, vagy sms, hogy gondol rád, stb......

Lehet,hogy én vagyok a különc.:)

2011. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem a lila köd.

egyáltalán

sokszor veszekszünk.

a kapcs elején, még én vittem bele a csipp-csupp dolgokat az életünkbe, hogy egyáltalán megtanulja, hogy hogyan kell kimutatni a szeretet - mert soha nem teszi (pl apró cetlik a hűtőre, vagy kértem írjon nekem verset amiből látom hogy mit érez - amikor kérdezte mit kérek szülinapomra, vagy hasonlók)


dehogy ilyen szivecskés levelet kapok egy olyantól, akivel gyerekvállalás és hasonlók előtt állunk!


a nemiszerven már korábban is kiakadtam, amikor mobilon elküldi nekem mms-ben.


akkor hát nem vagyok egyedül a véleményemmel úgy látszik.


mindenesetre várok még válaszokat.

2011. nov. 6. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is 32 éves. Ő általában virággal szokott kedveskedni, hetente, kéthetente vesz csokrot, vagy simán egy szál rózsát. Ha lerajzolná a nemi szervét, bizony kiábrándulnék, ez általános iskola szintjén van! Gusztustalannak is tartom. Ilyen korban ez már nem poén.
2011. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy véleményt mondhassak, ismernem kellene a konkrét embert, - és főleg: többet tudni arról, melyek azok a dolgok, amelyeken vitáztok..milyen stílusban, milyen hőfokon és milyen kifejlettel.

Ami a szivecskéket illeti (valamint a többit:-), ami hozzájuk társul) - hidd el: vannak nagyon tudatos, felnőtt, sőt: komoly emberek, akik mindezzel egyidőben játékos, egészséges..kamaszok maradnak. Szeretnek (belül aranyosan "vihorászva") meghökkenteni, "polgárpukkasztani", "kisördögösködni". TE ismered a kedvesed személyiségét; lehet, hogy ő is hajlik erre a (nekem nagyon is rokonszenves) kölyökségre. Attól még lehet hiánytalan felnőtt..(Így legyen.)

2011. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nemi szerv lerajzolása "kedvességből" elég érdekes, persze viccnek egyszer-egyszer megteszi. Azokkal viszont nem értek egyet, akik szerint szívecskét rajzolni gyerekes. Mi is gyakran szoktunk kis cetlikre szíveket rajzolni párommal, vagy írni valami kedveset, annak a másik mindig nagyon örül, ha felkel, és máris jól indul a nap:) Az ilyen fajta kedveskedés igenis kell a kapcsolatba, ettől még nem lesz senki "kevésbé Felnőtt"...

23/N és 28/F

2011. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizony igazad van kérdező, az én férjem ha kedveskedni akar, akkor nem rajzolgat se szivecskét se péniszt, hanem útbaejti a közértet és a kedvenc sütimmel jön haza, felajánlja, hogy eljön velem vásárolgatni (utál vásárolni) vagy ma reggel hagyott sokáig aludni és hajnalban levitte a kutyát helyettem, pedig még nincs harminc éves. Tényleg kissé éretlen férfi a férjed.
2011. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem jó ez a kérdés, meg nincs is értelme így feltenni, mert hiba hasonlítgatni az embereket...


Attól, hogy a te párod 32 évesen ilyen és a másik olyan, a harmadik meg amolyan, az nem mérvadó.


Lehet, csak viccből csinálja a nemi szerves dolgot. Én is küldtem már ilyen képeket a barátomnak, mert távkapcsolatban élünk, és jól elviccelődtünk rajta.


A szivecske meg aranyos. Nincs az ilyen korhoz kötve.

Az én barátom meg állandóan számítógépes játékokkal játszik, mégsem gyerekes, felnőtt, felelősségteljes ember, aki dolgozik és rendben él.


Ne kérdezd, ki mit kap, mert ez nem kor, hanem emberfüggő!

2011. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na, akkor most lőcsöt rajzol a jóember, vagy szívecskéket a lőcsére? mert nem mindegy az se xD ma ezen a kérdésen röhögtem a legnagyobbat :D
2011. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én még mindig nem tudom hova tegyem.

12:34

"Ahhoz, hogy véleményt mondhassak, ismernem kellene a konkrét embert, - és főleg: többet tudni arról, melyek azok a dolgok, amelyeken vitáztok..milyen stílusban, milyen hőfokon és milyen kifejlettel. "

általában amiket vitázunk az alábbi kérdésemben van - amire szinte mindenki azt válaszolta,hagyjam el.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


szóval én össze vagyok zavarodva.

2011. nov. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!