Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? A feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A feleségem teherbe esett egy nála 22 évvel idösebb férfitöl!

Figyelt kérdés
Nekem bizonygatja,hogy fogadjam vissza mert nem volt semmi más, csak találkozgattak,meg csókolozgattak. De nem igazán hiszek neki,mert papirom van róla,hogy steril vagyok. Szerintetek? Ha vissza fogadom én neveljem fel más gyerekét?Ez az az eset amikor nem mindegy ki az apja? Az én tyukom tojta.
2009. aug. 27. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Márpedig a gyereknek hivatalosan te leszel az apja.

Apasági keresetet kell indítanod, ahhoz, hogy levegyék a nevedről, ne neked kelljen fizetni utána...stb.

A dolog másik részét, hogy visszafogadd vagy ne, nem lehet így megítélni, azt neked kell tudni.

2009. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Megtartja a babát mindenképpen? Lehet, hogy nagyon szeretné, pont azért mert tőled nem lehet..


DE nálam pl. nincs helye megbocsátásnak megcsalásnál..ez nem egyszerű botlás..

2009. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Igen, mivel Te vagy a fogamzáskori férj, így a Te neveden lesz a gyerek.

Ha visszafogadod, szerintem egész életedben Benned marad a tüske. Sohasem fogsz már teljesen megbízni a párodban, ami ugye nem egy egészséges párkapcsolat. Bármikor bizomytalan leszel a párod viselkedésében, ott lesz egy kismanó, aki nem tehet semmiről, Te pedig -akaratlanul- haragudni fogsz rá. Más úgy nevelni más gyerekét, ha pl. egy elvált, gyerekes nőbe szeretsz bele, és elfogadod gyerekkel együtt..

De ez a Te döntésed lesz, Te ismered az otthoni körülményeket. Meg persze az a legfontosabb, hogy mennyire szereted a feleséged, mi az, amit meg tudsz neki bocsátani, és mi az, amin már nem tudsz túllépni.

2009. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha szereted a feleséged, fogadd vissza. Ha nem lehet gyereked, örülj hogy babát vár. Neveld sajátodként, és ne mondjátok el senkinek, hogy nem te vagy a vérszerinti apa.Teljes családotok lesz, és a gyerek apjaként fog szeretni, mert nem az az igazi apa, akitől fogant, hanem aki szereti, ovja, gondoskodik róla, stb.Egy félrelépés meg nem a világ. A legjobb családban is megesik. mindent meg lehet bocsájtani, csak akarni kell.
2009. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ezt miért hangsúlyozod ki,hogy egy "nála 22 évvel idősebb férfitől"?Van ennek valami jelentősége?Ha megcsalt szerintem tök mindegy kivel,az érzés akkor is ugyan az.

Nektek nincs gyereketek?Netán a feleséged ebbe nem tudott beletörődni és ezért tehette?Nem sokat írsz a körülményekről a kapcsolatotokról,pedig anélkül nem lehet véleményt mondani.Ha szeretitek egymást,és úgy gondoljátok Ti össze tartoztok,csak a gyerektelenség volt az életetek megrontója,akkor talán túl lehet rajta lépni,hogy milyen körülmények között fogant.Persze ha Te magad is nagyon vágytál rá.De ez nagyban függ attól is,hogy Te mit érzel,hogyan gondolkodsz.Nem mondom,hogy helyes amit a feleséged tett,ha gyereket szeretett volna nem is a legtisztességesebb módja volt ez,de egy gyerekért sóvárgó reménytelen nő sok mindenre képes.Ismered a mondást biztos,hogy a nők 2 dologért képesek szinte mindenre,hogy legyen gyerekük,és hogy ne legyen.Ha ez volt a mozgató rugó,akkor szerintem menthető a kapcsolat,persze csak ha Te is akarod.Ha más problémák miatt kacsintgatott ki az asszony a házasságból,ezt csak Ti tudjátok,akkor máshogy kell a dologhoz állni,máshogy kell megítélni.

Mindenképpen nektek kell leülni és átbeszélni az életeteket,hogy akartok-e egyáltalán együtt maradni,egy család akartok-e lenni,szeretetben békében élni.

Írsz valamit még rólatok,mert így nehéz tanácsolni bármit is.A gyerekkel kapcsolatban pedig már leírták előttem,hogy a törvény mit mond ki,ha nem szeretnéd,hogy a neveden legyen intézkednetek kell.

2009. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Még meg se nyitottam a kérdést, már ordított róla hogy kamu!
2009. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
74%
Én is azzal értek egyet, hogy ha szereted a feleséged, akkor fogadd vissza és örülj, hogy lehet egy gyermeketek, akinek nem te vagy a nemzője, viszont Te leszel ott a születésénél, Te fogod nevelni és szeretni és Téged fog szeretni és tisztelni..és ez a legfontosabb. Látatlanba valahol megértem a feleséged, ha babára vágyott és mivel Neked nem lehet saját, akkor az érkező picit egy ajándéknak és új esélynek kellene felfognod!! Persze csak akkor, ha szereted és magadban helyre tudod tenni mindezt, hogy a későbbiekben SOHA ne jöjjön ez elő benned. Örülj annak , hogy kaptál egy ilyen lehetőséget, ajándékot...
2009. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy a feleségednek arra ment ki hogy teherbe essen végre?Gondolj bele,tudom hogy nehéz de az sem lett volna jobb lehethogy ha elhagy csak azért mert nem lehet gyereketek.Nektek kell megbeszélni,meg főleg neked saját magaddal képes e lennél elfogadni a helyzetet.
2009. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

én első


Egyébként biztos nem a te gyereked? Volt már olyan a világtörténelemben, hogy valakinek kiadtak egy papírt, hogy steril és nem volt igaz.

Te tudod mennyire hihetsz neki. Ha váltig állítja, hogy tiéd a gyerek akkor azért csináltass DNS vizsgálatot.

Ha nem akarod, hogy hivatalosan a te gyereked legyen, akkor úgyis meg kell tenned.

2009. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

mint már elöttem is irták nem az az igazi apa, akitől fogant, hanem aki szereti, ovja, gondoskodik róla, stb...

Ha visszafogadod a feleséged,egy balhé után ne a gyereken csattanjon az ostor. vagy mondjátok majd el a gyereknek h te nem az igazi apja van,vagy viselkedj ugy mint egy igazi apa. Gondolj bele mit fog érezni a gyerek ha egy veszekedés alkalmával vagymert te épp rossz passzban vagy és felelőtlenül dobálozol a szavakkal,benmyögsz vmi olasmit h "nem is az enyém..."

2009. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!