Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? A feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A feleségem teherbe esett egy nála 22 évvel idösebb férfitöl!

Figyelt kérdés
Nekem bizonygatja,hogy fogadjam vissza mert nem volt semmi más, csak találkozgattak,meg csókolozgattak. De nem igazán hiszek neki,mert papirom van róla,hogy steril vagyok. Szerintetek? Ha vissza fogadom én neveljem fel más gyerekét?Ez az az eset amikor nem mindegy ki az apja? Az én tyukom tojta.
2009. aug. 27. 09:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Első válaszoló:


Nem apasági keresetet kell indítania - éppenhogy nem azt -, hanem apaság vélelmének megdöntése iránti keresetet kell benyújtania.


Ezt a pert a gyámhatóság is megindíthatja, ha az apuka oda fordul.

2009. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is férjezett nő vagyok.Most vagyok 31hetes terhes,de nem a férjemé a baba.Nálunk is a férjem miatt nem lehetett baba évekig.Szerintem a férjem tudna veled erről beszélgetni.

Jó volt a házasságunk,amíg én meg nem csaltam őt.Elmondtam neki,hogy válni akarok,de nálunk meg ő nem akart elereszteni engem.Hónapokig ment a huzavona,míg végül úgy döntöttünk együtt maradunk,mert ő öngyilkossággal fenyegetett és kórházba is került.Utána derült ki a terhességem,amikor egy lombikos intézetbe már bejelentkeztünk.Ő elfogadja a babát.

Velem van a baj.Ugyanis már újra rendeződött a kapcsolatunk,de gyötör a lelkiismeret,mert az igazi apa is imádná a gyermekét.

Szerintem a párod szeretne téged megajándékozni a babával.Szíved szerint te is elfogadnád,de tartasz attól,hogy a környezeted mit szól ehhez.Ugye?Hát,hallgass a szívedre szerintem.Egy gyermek égi ajándék,önzetlen szeretetet ad.Te most kaphatsz egy ajándékot,csak rajtad áll,hogy elfogadod-e.

2009. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mi lett kapcsolatokkal és babával kérdező és 12 válaszolo?
2022. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!