Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztál már betörővel a...

Találkoztál már betörővel a házadban? Mesélnél róla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 01:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Találkoztam. Ültem a szobámban, amikor hallottam, hogy valaki neki ment az üvegeknek az ablakom alatt. Erre én rákérdeztem, hogy ki vagy, ő erre vissza szólt, hogy mit csinálsz? Úgy megijedtem, hogy az se tudtam hova fussak :D felkeltettem apámat és gumibottal kergette el .Azóta 1x már visszajött akkor úgy vettem észre, hogy a lépcsőn jöttem fel és hallottam, hogy kopognak az ablakon.Pont próbálta felfeszíteni. A kutyám észrevette és elkergette.Rendőrnek hiába szóltam volna mivel olyan helyen lakom ahol az udvar elég nagy és mögötte meg régi TSZ föl van, úgyhogy 1 perc és már sehol sincs...
2011. aug. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
nem...a kutya előbb felkelt, mint mi, csak egy darab nadrágot láttunk belőle meg pár lábnyomot...jó nagy marha volt, 4 felnőtt ember és egy 3-3,5 cm-es szemfogakkal megáldott ideges kutya volt otthon - hétköznap éjjel, máig nem értjük, mégis mit várt...
2011. aug. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2011. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer is már beszakította két-két cigány pasi a nappali kertre nyíló ajtaját. Hál istenek pont mind a két esetben itthon voltam. Nem láttam értelmét annak hogy rendőrt hívjak, ezért kidobtam őket.

Legutóbb szintén a kert felől akartak bejöni, csak másik ajtón. Akkor elég volt elküldeni őket, mert előbb észre vettem, mi előtt kárt tettek volna az ajtóban.

2011. aug. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mind a három esetben dél tájt jöttek. Én meg éppen itthon dolgoztam a céges ügyeimben. (Mázli)
2011. aug. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jöttem haza az iskolából, nyitottam az ajtót, erre rámbámul bentről egy pasas. Én úgy meglepődtem, hogy csak néztem ahogy villámgyorsan kiugrik az ablakon.

Máskor meg hangos zenét hallgattam, de aztán zajokra figyeltem fel. Kinézek a szobából, hát látom hogy a bejárati ajtóban valami idegenek állnak. Kérdezem mit keresnek itt? Valami nevetséges indokkal áltak elő, aztán gyorsan eltűntek...

2011. aug. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, hála Istennek, de egy ismerős házaspár hölgytagja az elmúlt hetekben járt úgy, hogy éjjel kiment wc-re és ahogy felkapcsolta a fürdőszobai villanyt, akkor látott egy pacákot térdelni a fürdőszobaablakban, ahogy megy kifelé. Azt mondta, hogy kár nem keletkezett, egy olcsó karórán kívül, de napokkal az eset után is szinte sokkos volt.
2011. aug. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy vagyok vele, h inkább ne találkozzak. Nem mindenki ilyen "jólelkű", mint akikket ti leírtatok, más betörő simán kinyírt vna, v megerőszakol, ilyesmi.


Ti vagytok mázlisok, nem ő.

2011. aug. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer arra értünk haza, hogy a teraszajtónk ki volt feszítve és a hifi, dvd, meg a tv oda volt készítve a küszöbre. A rendőrök azt mondták, valószínűleg csak elugrottak valami járműért, mert nem bírták el a cuccot, vagy megleptük őket a pakolásban. Azért a kisebb dolgokat (kamera, fényképezőgép, stb.) magukkal vitték a ganék.

Egy másik alkalommal neszezésre ébredtem éjjel, azt hittem, a gyerek ébredt fel. Hát a földszinten húzgálták a fiókokat. Üvöltve rohantam le, elszaladtak. Nagy zsákmányuk nem volt, mert az első eset után minden kisebb, mozdítható értéket az emeleten tartunk, de futás közben még leakasztották a fogasról az összes bőrkabátunkat.

Mindehhez kismillió ponton záródó ajtók, "biztonsági" zárak vannak a házon :=( .

A rendőrök azt tanácsolták, máskor ne fussak le ilyen bátran, mert meg is támadhatnak - na, azóta egy jókora konyhakés is van a fejünk mellett a hálóban. Ja, és természetesen egyik elkövető sem került elő...

2011. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kolléganőm munkából ment haza a lakótelepi lakásába. A ház előtt állt egy ponyvás teherautó. A kapuban éppen szembe jöttek egy kanapéval, ő tartotta nekik az ajtót, még meg is mosolyogta, hogy valakinek éppen ugyanolyanja van, mint neki. Utólag mesélte, hogy az egyik "melós" nagyon zavartan vigyorgott a megjegyzésén. Felment és a lakásban gyakorlatilag csak a szögeket találta a falban, mindent kipakoltak! Maradt néhány polc, könyvek, személyes cuccok, a ruhák a szoba közepére dobva (az új szekrénysor is eltűnt). Nem sokkal korábban költözött oda, mindene vadiúj volt. Mire lerohant, a teherautó már eltűnt. A rendőrök nem sok jóval biztatták, nem is lett meg semmi, a biztosító a töredékét fizette.
2011. aug. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!