Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztál már betörővel a...

Találkoztál már betörővel a házadban? Mesélnél róla?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 01:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Nálam hál' Istennek eddig nem jártak betörők meg zsebesek. Nem engedünk be senkit, semmilyen Jehova tanúi meg biztosítótól jöttem csak telefonos egyeztetés után.


TAnárnőmnél jártak. Csak annyit vettek észre az egészből, hogy a kuka valahogy a műhelyablakhoz került. Műhelybe meg csak kerámia volt az meg nem kellett neki(k). Másnap reggel hallották, hogy a szembelakókat megverték és elvittek tőlük sokmindent.

Barátnőméknél is jártak, pedig aztán egy TV-n meg egy régi rádión kívül semmijük nem volt. Nem kellet nekik csak feldúltak mindent és elvittek némi készpénzt, ja és az ajtónak is kampec volt.


OFF: Azt utálom, de nagyon, hogy egyes emberek nyugdíjas néniket támadnak és ölnek is meg, 300 ft-jukért... Meg kisgyerekeket régi mobilért. :-SSS

22/N

2011. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom ki az akinek hobbija a lepontozás, de leállhatna vele, mert itt történeteket kell csak mesélni, nem véleménynyilvánítás.
2011. aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A fiam egész hónapban ki sem mozdult a lakásból-vizsgára készült. Szóltak a munkahelyemen, hogy a fiam keres telefonon, betörtek hozzánk. Gondoltam, hogy hülyéskedik.

Kiderült, hogy fél órára ment el otthonról, elvitte a motorját javíttatni. Ez alatt ment be valaki/valakik. Nyoma volt, hogy az egész lakást bejárták. A tv-t kikészítették a szoba közepére. Mivel ablaktöréssel ment be az illető, a szomszéd felfigyelt a zajra. Csengettek a kapun, ez megzavarhatta a tolvajt, de már jött is a fiam, két szomszéd bekísérte, s akkorra nem volt senki a lakásban. Valószínű kerítéseken, tetőkön menekült a ház belső oldalánál. Egy videót sikerült magával vinnie egy szatyorban, amiből előzetesen kiöntött minden cuccot.

A történethez tartozik, hogy 2 év múlva az ország másik végén egy házkutatáskor-szám alapján-megtalálták a készüléket. Vissza is kaptuk, bár kicsit meggyötörten.

Nagyon sokáig minden zajra összerezzentem, s volt bennem egy utálkozás, hogy mindenütt járt, sok mindent megérintett.

2011. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Két éves voltam, kimentem az előszobába, és valaki éppen tolta ki a babakocsit az ajtón. Fogalmam sem volt mit kell csinálni, nem tudtam mi az, hogy betörő.
2011. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 bix ***** válasza:
82%

3 éve a hálóban laptopon néztem a filmet amikor az erkély felől bejöttek (első emeleten vagyok, a földszint rácsos...). két 2x éves srác volt. a műanyag ajtó miatt voltam ideg, mert egy valag pénz volt...


aznap éjszakát a jardon töltöttem, és szinte kicsaptak az egyesületből, mert a hivatalos álláspont szerint túlzott mértékben alkalmaztam erőszakot...

2011. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére nem igazán járnak betörők. Sorházban lakunk, egy-két alkalommal hallottam este, hogy a tetőn mászkálnak, de hozzánk soha sem jöttek még be. Ha jól tudom, szomszédokhoz sem. Egyszer hittem azt, hogy betörtek, mert az előszobában szét voltak rugdosva a cipők, a szőnyeg meg fel volt gyűrve. Eléggé megijedtem, bementem a konyhába, és fogtam egy hegyes kést, és azzal indultam fel a szobámba (az emeleten van). Persze senki sem volt fent, de miközben felfele mentem a lépcsőn, már gondolkodtam, hogy hogy fogom leszúrni a betörőt. :D
2011. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. 15/L (egy éve történt az eset kb.)
2011. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
Én azt kérném karácsonyra az államtól, hogy minden betörő kössenek fel.
2011. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
egyszer igen. még kicsi voltam nagyon megijedtem egy részeg az udvarban szurkálta le a tyúkokat. Ki voltak engedve a kertbe, és 2őt le is szúrt úgy hogy meghaltak:( aztán apa kiment a pisztolyával(smasszer) és fenyegette. persze nem lőtt sehová, de azért rendesen megijedt. Én meg a sarokban feküdtem. Aztán elvitték a mentők mert alk. mérgezése lett. És másnap átjött megköszönni h megmentettük az életét, és bocsánatot kért mindenért:)
2011. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem is tudom.

Viszont szép az új rózsaágyás, és Cirmi is meghízott, jól tartjuk a kis dögöt. :)

2011. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!