Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretni valakit akivel...

Lehet szeretni valakit akivel alig találkoztál négyszer?

Figyelt kérdés

Állítólag hugom belezúgott egy srácba akivel kábé két hete van együtt és négyszer találkoztak. . de akkor sem beszélgettek hanem smároltak meg nyali fali :D

én nem tudom , lehetséges hogy télleg szereti? én ezt nem tudom elképzelni. . .


2011. máj. 1. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én sem.
2011. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a húgod? Lehet, hogy csak azt hiszi, hogy szereti, vagy az újdonsági varázsa, de az sem kizárt, hogy tényleg belezúgott, az sokszor nem a hosszas ismerkedésen múlik...:)
2011. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen, a lányok-fiúk bálba jártak. Ott kötelezelő volt minden lányt felkérni táncolni. Ez arra volt jó, hogy megtapasztalhattad a vonzalmat, csupán abból hogy megérintetted a másikat. Volt olyan akitől a hideg rázott ki mig más pusztán hogy megérintett elindult valami. Lehet hogy " azonos rezgésük van" vagy valami ilyesmi, állitólag van szerelem első látásra, de a legtöbb ember nem hevül ilyen gyorsan és több találkozás kell.
2011. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Volt egy srác, akivel én sem találkoztam sokszor, viszont esténként kb. 2-3 órákat beszélgettünk, egyszerűen mindig volt téma. :) Egy idő után én is borzalmasan belezúgtam, jól pofára is estem, ez viszont már más kérdés. :D
2011. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belezúghat, de ennyi idő után nem lát még róla reális képet, tehát valószínűleg a tetszetős külsőhöz hozzáálmodott személyiségű srácba szeretett bele. Nagy valószínűséggel nem fog sokáig tartani a kapcsolat, ha a lelki dolgok ennyire nem kerülnek előtérbe, csak a testi vonzalom..
2011. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!