Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek ez a kijelentés...

Csajok nektek ez a kijelentés hogy esne? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy megkérdezed a pasidat, hogy "ha majd lesz egy másik barátnőd, és mi mint exek (te meg én) tartani fogjuk a kapcsolatot, és a barátnőd elkezd emiatt hisztizni mit mondasz neki?"

erre ő:"azt mondanám neki, hogy lezártam a múltamat, és már semmi közöm hozzád. és nem beszélnék többé veled, ha azt kérné"


2010. nov. 14. 21:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
48%

hát már nem azért,de én megértem a Kérdezőt. Én is kérdeztem már ilyet a pasimtól,de nem azért mert el akarnám hagyni,hanem csak úgy,kiváncsiságból.

Nekem azt mondta,hogy még ha szétmegyünk is valamikor,örökké szeretni fog,nem talál még egy ilyen lányt mint én.És szakitás után ha barátok nem is maradnánk(mert azt ő nem birná lelkileg), de időnként beszélnénk,meg találkoznánk,hogy mi van a másikkal. Túl sok ideje vagyunk együtt,hogy csak ugy pikk-pakk örökre megszakadjon a kapcsolat szakitás után.

2010. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
de ha valaki mást szeret már és tudná, hogy bántja őt azzal, ha az exével találkozgat??szerintem szép dolog ilyet kihagyni.
2010. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok lány, de azért hozzászólnék.

Nem értek egyet a kérdezővel, sem 22.55-tel. Ahogy azt sokan elmondták elöttem, egy boldog kapcsolatban az ember nem kérdez ilyen - már bocs - ökörséget. Elképzelhető, hogy két ember a szakítás után jóban marad, de ha ez a "barátság" akadályozza bármelyikük új kapcsolatát, akkor meg kell szakítani. Vagy akkor minek mennek szét? De most komolyan. 22.55 barátja meg nagyon szép dolgokat mondott, de a szavai a jelenre vonatkoznak. A kérdésben felvázolt szituáció szerintem kizárja ezt az "én örökké téged szeretlek" maszlagot.

2010. nov. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gaz ilyet kerdezni a baratodtol, mert ki kerdez ilyet, foleg siman jovo idoben, hacsaknem mar azon gondolkodik, hogy szakitson? Amugy tok korrekt valaszt adott ra. Miert? Te orulnel neki, ha o valamelyik ex-szel beszelgetne?
2010. nov. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Szívem, ha egy lakatlan szigetre kerülnénk, és nem lenne mit enni, és téged már gyötörne a kínzó éhség, megennél?

Fiú: Hát szerelmem, valószínűleg egy idő után beütne a túlélő ösztön, és igen, lehet, hogy megennélek.


Pár óra múlva kérdés a gyk-n: "Csajok, nektek hogy esne, ha a pasitok azt mondaná, hogy megenne?

Szerintem nem szeret.:S"


Na ennek kb. pont ennyi értelme volt.

23/L

2010. nov. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

02:06

Hát igen...

2010. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én kérdeztem és ő csak őszinte volt nincs okom panaszra.
2010. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
rosszul.Ha exek lennénk és továbbra is baráti kapcsolatot létesítenénk egymás között akkor az azt jelentené,hogy jól kijövünk meg minden.De végülis az ő dolga,hogy egy gyenge szerelmet választ egy barátság helyett /( vagy egy erősebb szerelmet ) ez attól függ,hogy milyen lesz a kapcsolata a kövi nőjével.
2010. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

22:55 vagyok: de mért olyan elképzelhetetlen egyesek számára,hogy egy pár jóban maradjon szakitás után? Nem véletlenül szerették egymást és voltak együtt. Mint embert is kedvelik egymást,fontosak egymásnak,csak már elmult a szerelem. csak azért ne lehessek soha többet vele,ne beszélhessek,mert a féltékeny leendő "kedves" megtiltja? na neee

akkor inkább leszek egyedül

2010. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

ja,és még vmi: ha a volt párom van olyan papucs,hogy fontosabb a jelenlegi nője,minthogy néha elmenjünk együtt beszélhetni,és képes minden kapcsit megszakitani velem,akkor az a dolog ennyit is ért. mint ember leirta magát előttem.Nekem nem csak addig fontos egy ember,amig szexet is ad.

elözö voltam

2010. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!