Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek ez a kijelentés...

Csajok nektek ez a kijelentés hogy esne? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy megkérdezed a pasidat, hogy "ha majd lesz egy másik barátnőd, és mi mint exek (te meg én) tartani fogjuk a kapcsolatot, és a barátnőd elkezd emiatt hisztizni mit mondasz neki?"

erre ő:"azt mondanám neki, hogy lezártam a múltamat, és már semmi közöm hozzád. és nem beszélnék többé veled, ha azt kérné"


2010. nov. 14. 21:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Semmit,feltettem neki egy kérdést és őszintén válaszolt.Természetesen nem esik jól de én kérdeztem.
2010. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy:ha van egy boldog kapcsolatom,akkor nem boncolgatom,hogy mi lesz majd ha vége lesz,hanem örülök,s igyekszem szinten tartani a boldogságot,ameddig csak lehet. Kettő: csipkebokor vessző. Komolyra fordítva a szót,nyilván nem esne jól.
2010. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez jogos kijelentés.Te sem szeretnéd,ha az ex csajával dumálgatna,és tök jóban lennének.

Amúgy meg miért kérdezel ilyesmit?

2010. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tudsz elfogadni egy őszinte választ, akkor ne tegyél fel kérdéseket.


Milyen választ vártál? Hogy mi soha nem fogunk szakítani és örökre téged foglak szeretni? Tizenévesek vagytok még gondolom, 15-16 éveseknél ritka, hogy egy életre szóljon a kapcsolat.

2010. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy ha kapcsolata van, a barátnője a legfontosabb, és csak utána jön mindenki más.

Én ennek örülnék a helyedben.

Mit szólnál, ha tartaná a kapcsolatot a volt nőivel?

Örülnél, ha a kérésed ellenére is foglalkozna velük?

2010. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
számomra fura hogy felteszek neki egy ilyen kérdést és már most tudja hogy egy kalap alá fog venni az exeivel és kb elfog tudni felejteni... és ezt ilyen könnyeden el is mondja o.O ezek szerint nem is szeret:O
2010. nov. 14. 21:09
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szarul esne első hallásra, de belátom, hogy nekem se esne jól, ha amíg velem van az exeivel szoros kapcsolatot ápol.

Igaza van az előttem szólónak,hogy amíg velem van és boldogok vagyunk, addig azt kell kihasználni, és nem kell arra gondolni, hogy mi lesz ha nem leszünk együtt.Sose lehet tudni mit hoz a holnap... Végződhet úgy is a kapcsolat, hogy soha többet nem is akartok beszélni a másikkal, de úgy is, hogy nagyon jó barátok maradtok...Kár ilyeneken gondolkodni, hogy mi lesz ha...

2010. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Ha boldogok vagytok, akkor miért kérdezgetsz ilyet? ha meg csak tesztelni akarod, akkor ne lepődj meg, ha őszinte. Miért ne venne egy kalap alá az exeivel? nem te voltál neki az első, valószínűleg nem is az utolós. Elég kislányosan gondolkodsz, rózsaszín tinilányos köd van a fejedben.

2010. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

21:06-vagyok.

Ne rágd már ezen magad.Szeret téged,azért van veled!!!!!!!!Viszont,ha állandóan ilyen butaságokat kérdezel tőle,egyszer betelik majd nála a pohár,és ott fog hagyni.Örülj annak amit mondott,mert ez azt jelenti,hogy amíg veled van,addíg csak veled foglalkozik,senki mással.

2010. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha te már azon gondolkosz,hogy mi lesz,ha véget ér a kapcsolatotok,akkor te sem szereted igazán,és a kapcsolatotokkal isincs minden rendben.
2010. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!