Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek ez a kijelentés...

Csajok nektek ez a kijelentés hogy esne? Mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy megkérdezed a pasidat, hogy "ha majd lesz egy másik barátnőd, és mi mint exek (te meg én) tartani fogjuk a kapcsolatot, és a barátnőd elkezd emiatt hisztizni mit mondasz neki?"

erre ő:"azt mondanám neki, hogy lezártam a múltamat, és már semmi közöm hozzád. és nem beszélnék többé veled, ha azt kérné"


2010. nov. 14. 21:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a srác amit mondott a lehető legkorrektebb hozzáállás egy kapcsolathoz

hihetetlen, hogy ilyen srácok még vannak

tisztességes, kincset fogtál, Gratulálok

2010. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
26%

sztem nem szeret igzaán.. mert ha nekem ilyen kérdést tenne fel a barátom,és zseretném,tuti meglepődnék és megkérdezném h te az exem akarsz lenni? azt hittem jól megvagyunk. ha ő meg így válaszolt,akkor ő nem gondolja komolyan.


én anno nem kérdeztem semmit csak ökörködtünk a barátommal,én egy rámpán sétáltam és így jóval magasabb voltam. mondtam is neki h na jó lemászok mert nem akarom h hülyén érezze magát h magasabb vagyok. erre azt mondta: engem nem zavar ha magasabb egy csaj.. vagyis simán enm én voltam az igazi mert akkor nem beszélt volna jelen időben..

2010. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, mivel ezzel azt sugallja, hogy amíg együtt vagyunk, addig csak én számítok neki és ahogy velem sem tartaná a kapcsolatot szakítás után, úgy az exeivel sem teszi.


Egyébként tényleg te tettél fel hülye kérdést, erre nem is lehet jó választ adni. Mivel ha azt válaszolja, hogy tartaná veled a kapcsolatot egy esetleges szakítás után is, akkor meg azt gondolnád, hogy a volt exeivel is így viselkedik melletted is.


Ha elfogadsz egy tanácsot, nem kérdezel olyat a párodtól, amire nem akarsz választ kapni...

2010. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
alapvetően hülye kérdés. a válasz viszont teljesen korrekt! te elvárnád, hogy miután szétmentetek még körberajongjon? ez nagyon női gondolkodás.... nem mellékesen, szerinted, hogy esett a párodnak a kérdésed? mert arra gondolhat, hogy te nem akarsz vele lenni...
2010. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

dedós dolog ilyet kérdezni


dedós dolog azt kérni a másiktól hogy az exeivel ne beszéljen


dedós dolog nem merni beszélni exekkel, mert a jelenlegi ezt akarja.


32/N

2010. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2010. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs problémád csinálsz magadnak. Szuper!!!
2010. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék neki, ha ezt felelné, mert akkor tudnám, hogy lezárta a múltat, és én vagyok a legfontosabb.

De azt én se értem, minek kell ilyen kérdést feltenni. :)

2010. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a hülye, hogy ilyesmi kérdést szegezel neki. Ez a véleményem, simán hülye vagy.
2010. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Akár ő is tehetne fel itt kérdést, arról, hogy: Mit akarhatott a barátnőm amikor azt kérdezte, hogy mi lesz ha exek leszünk?


Tudod mit válaszolnának rá legtöbben? Azt hogy el akar hagyni.


Ne legyél megsértődve, mert teljesen korrekt volt veled.

2010. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!