Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? (bőv. Lent)

Miért ilyen? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

az unokahugom(8éves) nagyon fiús..kinézetbe talán még annyira nem, de viselkedésben nagyon is.Sokat verekszik és néha olyan stilusba beszél mint egy fiú.Alig lehet rá eröszakolni hogy fésülködjön..még a saját anyjának se megy.

Közbe meg azért körömlakkozik, szal nem totál fius de engem zavar ez is..sokat verekszik és semmi csajos nincs benne.egyszer kérdeztem miért nem lányosabb és azt mondta nem akar nyávogós barbibaba lenni.Hiába mondtam hogy nem csak így lehet lányosnak lenni, nem fogta fel.


Nem értem miért jó ez neki...nem hiszem hogy a nevelés miatt lenne..: S meg sok fiu haverja van és talán tőlük látta..de elég ciki sztem..meg a trolin is hangosan meséli a szttorikat h ő igy megy úgy megvert/megrugdosott valakit..olyan gáz..


2010. nov. 14. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

1. mi közöd van hozzá? az anyja vagy?

2. 8 éves. hidd el, kinövi.

3. miért zavar téged, hogy más milyen?bántott téged?

4. inkább magaddal foglalkozz

2010. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
egy 8 éves kisgyereknek mit magyarázol arról, hogy miért fiús? remélem legközelebb téged rugdos meg ;)
2010. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megvolt..
2010. nov. 14. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinövi, minél jobban abajgatod meg próbáljátok lebeszélni róla, annál inkább csinálja. Rá fog unni.
2010. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2010. nov. 14. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én 11-12 éves koromig ki nem állhattam, hogy lánynak születtem. 2 tesóm van, két két év van köztünk. Én vagyok a középső gyerek. Van egy öcsém, és egy nővérem. Én mindig öcsémmel játszottam kommandósat, meg ilyeneket. Nem érdekeltek soha a babák. A mai napig nem vagyok az a hú de nőies, úgy értem nem szeretem sminkelni magam, magassarkúban lenni, meg miniszoknyában. Csinosan kiöltözni szeretek, de szigorúan csak nadrágban:D Soha nem volt hosszú hajam, mégse vagyok személyiség zavaros. Van párom és most már van kislányom is. Őt viszont megpróbálom majd lányosabban nevelni, de ha ő is olyan lesz mint én, nem baj. Szóval ne aggódj, akkor sincs baj, ha kicsit fiús marad.
2010. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is fiús voltam kicsinek, a legjobb barátaim fiúk voltak, meg persze azért volt 1-2 lány is, de csak beszélgetni. Verekedni nem verekedtem, de utáltam fésülködni, szoknyát hordani, babázni stb. Ezzel ellentétben imádtam focizni, kisautókkal játszani, fára mászni meg mindent, ami fiús. :D Anyáék teljesen el voltak keseredve. És 1x csak kinőttem, kb 11-12 éves koromra és utána "lenyugodtam". Most 19 vagyok és kb 3-4 éve most már azon vannak kiakadva, hogy mennyit foglalkozok magammal. (hajszárítás-vasalás, smink, ékszerek, soksok ruha, körömlakkok 100-a, meg minden, ami "csajos" :D) Ő is kifogja nőni, felesleges neki magyaráznod, el kell most fogadni, ilyen korban gyorsan változnak, majd eljön az a kor, amikor elkülönülnek az érdeklődési körök. :)
2010. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!