Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Lent

Most mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés

Apám azt mondta h megöl,és intézetbe fog adni!!

Azért mert nem olyan jók a jegyeim,mint várta,de mivel pénzügyisnek tanulok,és még csak most keztem,nem várhatja el tőlem h profin vágjam az anyagot, de többször mondta már h intézetbe ad,és h utál,és tegnap elkezdett engem csapkodni,azthittem sose haggya abba.

Tökre kiborít,meg anyám is,és most még a fiúk is..:S :'(


2010. nov. 14. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Megöl aztán intézetbe küld? Hát azt hogy? xD
2010. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj jolvan már,most nem a sorrendet kell nézni!
2010. nov. 14. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem nem kell őket komolyan venni, a saját érdekedben tanuljál és szerezd meg a lehető legjobb jegyeket, hiszen az a dolgod, hogy tanuljál..sajnos..de ez van

25L

2010. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
ne mondjátok már meg nekem hogy igazuk van aszüleinek??mért nem lehet normálisan elbeszélgetni egy gyerekkel hogy jobban tanuljon??Segiteni kell neki nem verni meg olyanokat mondani h utállak meg ilyenek...pff..nem normálisa ez..én se tanultam jo de nekem segitettek melettem álltak most is külön tanárt kerestek matekhoz mert semmit se értek belőle...amint teheted menny el otthonról ha már elmultál 18 menny vmi rokonokhoz vagy nem tudom....vagy pedig oszd ki szüleidet h ez már elég te nem állat vagy h ezt tegyék veled!!!ember vagy érző lélek és támogatás kell neked nem bántás!!!!sok szerencsét kitti 21
2010. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!