Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket a szülők mivel szoktak...

Titeket a szülők mivel szoktak idegesíteni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 17:58
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Az is nagyon idegesít amikor olyan dolgokat/papírokat dobnak ki amik még kellenek. Ami nekem még kell meg még szükségen van rá (pl.: egy újság) azt meg kidobják. Muter azzal mentegetőzik hogy az szemét volt. (ez csak így megy állandóan: ami nekik szemét az nekem nem az és ezt sem képesek felfogni)
2010. nov. 13. 15:28
 32/40 anonim ***** válasza:
50%

húúú erről nekem is lenne mit mesélni. Apum messze dolgozik, 2 hetente jön haza..ahelyett hogy örülnék hogy hazajön, mindig irtózok tőle hogy már eltelt a 2 hét és jön haza, mikor meg újra vissza megy megörülök. Ez azért van, mert amikor nincs itthon, anya örökös ordibálását meg magyarázását még eltűröm valahogy, de ha ő is itthon van anya beárul állandóan h "Állandóan a feleselés megy meg a Haggyál békén" -hát ha idegesítesz b+... apa meg elkezd fegyelmezni nekem meg persze egyik fülemen be a másikon meg ki. Elegem van ha ki akarnak oktatni, ha apa itthon van kb. minden órába bejön a szobámba h épp mit csinálok, állandóan engem lesnek, semmilyen magánéletem nem lehet, jó hogy nem szerelnek kamerát a szobámba :@ csoda h éjszaka nem járkálnak be h mit csinálok, örülök h masztizni tudok nyugodtan xD (de komolyan..) nagyon elegem van belőlük, olyan jó lenne pár napig egyedül lenni :( szülők nélkül..mert ők csak idegesíteni tudnak, apa mindenért ordibál, azért is ha kiesik a pénztárcája a zsebéből már is jön azzal h "a krv isten bssza meg.." kész idegbaj van itthon, úgy szeretnék egyedül lenni :(:( apa további idegesítő szokásai:

- régebben azzal jött, h majd felszereltet vmi olyan kütyüt, ami méri h mennyit gépezek..mert miközehozzá??? elegem van h senki nem érti meg h msn-en legalább normálisak vannak és hogy fontos h kapcsolatba legyek az ismerőseimmel -.-"

- tényleg volt rá példa h azt mondta h majd szereltet fel kamerát a szobámba -letakartam volna úgyis ronggyal b+...már van kb. 1 éve h szereztem sötétitőfüggönyt a szobámra...először állandóan leszedték h nem kell az ide mert nem látnak be meg ilyenek..hát nem is kell engem látni..

- ha véletlenül kijön egy pattanás rajtam már mondja apa h jaj mi lett a kisarcoddal meg a kis száddal, jajj gyorsan kenjük be tonikkal meg ez meg az...bmeg nem a te gondod...

istenem, 16 éves lány vagyok, pasira, szerelemre vágyom nem arra h dirigáljanak a szülők meg engem lessenek állandóan!!!! elegem van :(

2010. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
87%
nemhogy örülnél hogy foglalkoznak veled mégha ilyen formába is! nekem már meghaltak a szüleim és néha nagyon is örülnék ha felidegesítenének pedig már nem vagyok gyerek!
2010. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Részben igazat adok az egyik válaszolónak,milyen dolog az, hogy kitiltod a szobádból őket teljesen.Viszont szerintem mindenkinek lehet egy kis magánélete attól függetlenül, hogy a szülei tartják el.Mert ha 16 éves az ember fogja be a száját,ne legyen magánélete és maradjon csendben ne érezze magát sose rosszul vagy mi?egy nem 16 éves
2010. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Anyukámmal élek, így feleannyi idegesítést kapok szerencsére, apa nem piszkál, mivel 2 hetente látjuk egymást, ill. szünetekben.

Amiktől teljesen ki tudok készülni:

-fürdök és közben simán bejön a fürdőbe, mert el kell raknia ezt-azt, ráadásul nem is kopog. (Mázli hogy csak 11 vagyok...)

-Amikor nem vagyok otthon, megnézegeti, hogy milyen oldalakat nézek (bátyám elmondta), holott semmi aggódni valója se lenne. Csak ezen az oldalon vagyok, ritkán facebookon (hál' istennek nem vagyok függő) és ebuddyn szinte mindig ha gépezek.

-Ma pl. valamiért rossz napom volt (pedig semmi se történt szal nem értem) és délután a suli elé jött mert arra sétált a 4 hónapos húgommal, próbált beszélgetni, de csak azt válaszoltam, hogy hagyjon már, aztán mondta, hogy amikor annyi idős volt, mint én, neki is voltak olyan napjai, amikor utált mindenkit és amikor a mamám próbált vele beszélgetni, ő is azt mondta, hogy hagyja már békén, és annak ellenére, hogy tudja, ilyenkor nem szabad hozzám szólni (mert őhozzá se volt érdemes), folyton kérdezgetett...Jó persze, örülök neki, hogy foglalkozik velem, szóval légyszíves mellőzzétek a szent dumát, de gondolom ti se vagytok mindig vidámak és "beszédképesek".

-Ha bármi gondja-óhaja-sóhaja van, egyből engem hív, holott van 2 bátyám meg egy férje... -.-

-Folyton ordibál

-Valaki valami olyat csinál, amit nem kellett volna. Elkezd kiabálni, meg elkezdi, hogy ki volt az a hülye, aki csinálta (persze egy személyre soha nem mondaná, hogy hülye, csak indulatos), ha én, vagy a tesóim voltunk, legszívesebben felpofozna (mondta is), azonban, ha a férje (aki nem a pótapám...), akkor lehiggad, és értelmes ember módjára megkérdezi, hogy miért csinálta amit csinált.

2010. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még van néhány:

-Mindent 20x elmond/megkérdez

-Kedvelt játéka, hogy megkérdezi, hogy kérünk-e mondjuk házi tortillát..Azt mondjuk, hogy nem, akkot mondja, hogy jól van akkor, aztán egy kis idő múlva valamiért kiakad és mondja, hogy miért nem ENGEDTÜK, hogy csináljon tortillát, mert ő annyira szeretne azt enni. -.-

2010. nov. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtátok neki hogy nem csinálhat megy hogy nem ehet, ha nem azt hogy nem kértek most.
2010. nov. 17. 15:33
 38/40 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Mi is folyton kiakadunk, és mondjuk neki, hogy nem azt mondtuk, hogy ne csináljon, hanem azt, hogy MI NEM KÉRÜNK. És akkor milyen szemetek vagyunk, hogy miattunk nem ehetett azt..Mintha rajtunk múlna hogy mit eszik mennyit és mikor. -.-
2010. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
50%

uhh van egy csomó főleg apámmal.Elég fura humora van élvezi ha szemétkedhet valakivel és ő ezt viccesnek találja ráadásul mindig vendégek előtt (nagyszülők) jön rá ez aztán ha meg védem magam akkor meg van a nagy hűűű meg hóóó.Mindig értelmetlen kérdéseket kérdez főleg mikor látja hogy nem vagyok a toppon csak hogy még pluszban idegeljen.pl. reggel halál kómásan -mi a baj kicsim? valaki bántott?- álmos vagyok ha nem vette volna észre !Élvezi ha idegesíthet.Anya meg mindig mindent jobban tud,neki mindig igaza van.Még ha nincs is akkor is valahogy úgy megcsavarja a dolgokat hogy végül neki legyen.


amúgy azért mert a szüleimmel élek (16 vagyok) azért ez elég nevetséges felfogás hogy csak ezért nekem haptákban kéne állnom,lehet lepontozni de ha valaki így áll hozzá a gyerekhez hogy ha az én lakásomban él akkor az lesz amit én mondok akkor miért nem tart inkább kutyát?

2010. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
ja. mindig olyanokat kérdeznek a vendégek előtt amihez semmi közük sincs!!!Mindig cikis helyzetbe hoznak ismerősök/idegenek előtt.
2010. nov. 17. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!