Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket a szülők mivel szoktak...

Titeket a szülők mivel szoktak idegesíteni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 17:58
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
azt hiszik hogy csicskák vagyunk
2010. nov. 12. 18:18
 12/40 anonim válasza:
100%
Apám kávéfüggő, a szó rossz értelmében. Anyu már leszokóban van és látszik rajta a pozitív változás, nem ingerült, jobb a kedve, nem pörög túl, és ő is észrevette magán. Apám feszült, egyszer ki akart dobni a lakásból, mert elrejtettem a kávét. Gyomorfekélyre gyógyszert szed régóta, nem lenne szabad kávéznia. Nem tudom, mit tegyek.
2010. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
18:12 ezek nagyon ismerős mondatok
2010. nov. 12. 18:20
 14/40 anonim ***** válasza:
74%
Elpakolja a ruháimat amikor fel szeretnék öltözni, elrakja reggel a táskám a szekrénybe én meg nem találom, megeszik az összes kaját 10 perc alatt és mehetek a boltba, nem húzzák le a wct se. 10szer megkérdezik ugyanazt...
2010. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

18:19

a kávét nem dughatjátok mindig el, ha már megunja hogy elveszítek a kávéját akkor meg lemegy és vesz magának.

tényleg jó lenne leszoktatni a sok kávéról, mert egyszer annyira túlpörgeti magát hogy infartusa is lehet majd amiba bele is halhat. Szerintem csak beszélgetni kéne vele. (egy próbát megérne)

2010. nov. 12. 18:25
 16/40 anonim ***** válasza:
57%

Anya elkezd "pakolászni" a cuccaim közt.. Apa a gépen megnézi mik vannak a meghajtómon-.-"és ha szólok neki áll feljebb-.-"Kb.15 percenként bejön,megnézni,hogy mennyi jött le a letöltéseiből..-.-" Ha valamelyik haverja el fingja magát és ki kell írni valamit vagy valami,akkor felkel pattanóm,azt mondja 30 perc-.-" na persze 1óra.. Mindig cikiz,hogy milyen alacsony vagyok-.-" Tanulok de megkérdezi"lányom tanulsz"?? Nem biztos,dísznek van ott előttem a könyv,füzet.Meg mikor alszok benyit és megkérdezi,alszol?Nem biztos szeretek sötétben lenni és a plafont nézni..-.-" Van mikor a volt barátom nevévvel cikiz,hogy

"Ákos mákos " -.-" Mikor ki megyek elkezdi,hogy biztos megyek pasizni..-.-" Azt meg végképp ki nem állhatom,mikor éjfélkor vagy reggel 8kor arra kelek,hogy megy a számítógép -.-" és a többi..


15/L

2010. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan !! Csak azt hiszik hogy viccelődök ők pedig nevetnek rajta X'D
2010. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
100%
Beszéltünk már vele, hidd el, nem egyszer, nem csak én, és nem használ.
2010. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
71%

Valoban nehez lehet a szuleiddel, s nem irigyellek. Mivel amiket leirtal az valoban Teged igazol,

nincs joguk besetalgatni a szobadba, stb... tenyleg illene megkerdezni, hogy bemehetek-e?

Engem ha idegesit a gyermekem szobaja, akkor bezarom az ajtot, hogy ne lassam pl.

2010. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
67%
18:26os jaja nekem anyám csinálja ezt, hogy kérdezgeti ki írt neki meg hol tart a letöltés stb-.- szörnyű
2010. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!