Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket a szülők mivel szoktak...

Titeket a szülők mivel szoktak idegesíteni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 17:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
44%

En pedig azt kerdeznem Toled, hogy Te tudod-e azt, hogy mivel tudod a legjobban felidegesiteni a szuleidet?

En, mint szulo tisztaban vagyok azzal, hogy mikor idegesitem a gyermekeimet!

Nem dirrekt idegesitem Oket, csak a neveleshez tartozik, hogy nem mindig azt tehetik, amit akarnak pl.

2010. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%
Azzal, hogy egymással összevesznek és mindig én szívok a hülyeségük miatt.
2010. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
76%
engem anya a kikérdezgetéssel :D mindig mindenről kérdez :D no magánélet :D
2010. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
71%

Elég bogaras vagyok már most is, szóval elég sok minden szemet szúr.

De azért párat kiemelek:

-mikro ajtót nem bezárni

-minden nap port törölgetni, ezálltal a tárgyakat elmozdítani

-kapuba a kulcsot bennehagyni

-autóba bevágódni

-mikor szólnak, h menjek már, és megyek utánnuk, és az orrom előtt zárják be az ajtót :D

...stb...

19f

2010. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
80%

Azzal, hogy anyum folyton beszól, hogy miért tartjuk a kapcsolatot apánkkal...Mire visszakérdezünk, hogy a nevelőapánkkal miért tartják a kapcsolatot a gyerekei, akkor az teljesen más...Semmi baj sincs vele, félreértés ne essék.

Meg amikor jönnek haza valahonnan (akár kocsival is), akkor hazaérkezés után küldik le öcsémet boltba...Kérdem én, félnek vásárolni vagy mi?? Plusz anyánk boltba dolgozik, de nem képes hazahozni egy kenyeret meg egy tejet, pedig negyedórányira lakunk a munkahelyétől...

Van még pár, de mostanában ezeken mennek a viták itthon...

S téged kérdező? Miért kérdezed?

18/l

2010. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
semmivel
2010. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%

Engem sok aprósággal is fel lehet idegesíteni.Pl.:bejön apám a szobámba,látja,hogy olvasom a füzetembe az órai jegyzetet vagy házit írok és megkérdezi,hogy tanulok?Nem basszus,csak unatkozok és nem találok jobb elfoglaltságot,mint a füzetem felett ülni órákon keresztül.

A másik dolog amivel nagyon ki tudnak akasztani az,ha a nővéremmel (19) akarnak összehasonlítani.Viszonylag jó testvérek vagyunk,külsőre hasonlítunk is,de belső értékek szempontjából nem annyira.Ő nagyon jó tanuló volt mindig,de lustább,renyhébb.Én nagyon nagy erőfeszítéssel sem tudok olyan jól tanulni mint ő,amit régen rendszeresen hallgattam,hogy ő milyen jól tanul én meg nem annyira (azért év végén 4 alatt sosem volt az átlagom,de legtöbbször 4,4 körül volt,ami azért nem rossz).

Meg a legjobban azt "szeretem",hogy azokon a heteken amikor anyukám délutános nekem kell elmosogatnom (nővérem koleszos tehát nincs itthon).Na most nekem van egy jól megszokott és nem utolsó sorban bevált módszerem is:hazaérek,megebédelek.Utána pihenek max. 1órát (zenét hallgatok,vagy alszok,esetleg tv-t nézek) és utána leülök tanulni.Amíg nem tanulok meg,addig nem szórakozok,nem csinálok mást,max. pihenésképpen.Amikor megtanulok utána szoktam elmosogatni...apám meg egy csomószor ordibál emiatt.Pedig az a lényeg,hogy elmosogatok mire anyu hazaér.Az miért nem mindegy,hogy mikor?:/

Meg ami még nagyon idegesít,hogyha dogát írunk és 0,5-1 pont kellene a jobb jegyhez és tök ideges vagyok miatta,elmondom itthon erre apám mindig azzal jön,hogy őt az nem érdekli,mert a naplóba csak a jegy van beírva...Meg ha jó jegyet kapok és büszkén mondom el itthon (ilyen a héten is volt,nyelvtan tétel dolgozatom 5-ös lett,pedig azt hittem elrontottam.nagyon boldog voltam,s meséltem itthon,errre apám tökre elvette a kedvem az egésztől) és azt mondja,hogy végülis magamnak tanulok és úgy tanuljak,hogy később jól meg tudjak élni belőle.Bezzeg ha rosszabb jegyet kapok akkor rögtön veszekszik és ordibál...Ha jó passzban vagyok nem szólok semmit,ha rossz napom van megmondom neki,hogy ő szokta azt mondani,hogy magamnak tanulok:D

Néha én is adom alá a lovat és leállok vele veszekedni,de a saját igazamért akkor is kiállok és elmondom a véleményemet,ha tetszik másnak,ha nem.

15/L

2010. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
76%
pl azzal hogy elkezd pakolgati a szobámban miközben ott vagyok és kérem hogy ne csinálja de csak azért is, és azzal h valamit megkérdeznek válaszolok is és utána még ötféleképpen megkérdezik:D
2010. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
69%
Rakd el a ruháidat, jelentkezz ha megérkezel, kivel mész?, mikor jössz?....
2010. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Mindig vannak hülye kérdéseik amiktől a falra tudok mászni.

Még az a sok keresztkérdés, mindig mindenbe beleszólnak, mindig bejönnek a szobámba, mindig dedósnak kezelnek :( (k*rvára idegesítő tud lenni), nem fogják fel hogy a szobám az az én területem és hogy nekem is kell egy kis magánélet.

Amikor a suliban vagyok, mindig megkérem az anyukámat hogy NE porszívózzon, mert a földön van egy nagy repülőmodell és hogy ne legyen semmi baja. Hazajövök és látom hogy hogy a repülőm futóművei ki vannak törve. :(

(nem fogják fel hogy ki vannak tiltva a szobámból)

2010. nov. 12. 18:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!