Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket a szülők mivel szoktak...

Titeket a szülők mivel szoktak idegesíteni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 17:58
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
48%
Nekem meg anyám mindig az én szobámba lóg, és gépezik, vagy éppenséggel arról mesél, hogy mi volt aznap a munkába, amit én nem mellesleg nem is értek.
2010. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
ja. de mi köze van ahhoz hogy mi van a gépeden?! Sajnos az én faterom is meg szokta nézni a gépemen a cuccokat. Azt tervezem hogy jelszót teszek rá. Amikor a suliban úgy kapjuk a feladatokat, hogy egy lánynak és nekem kell kiselőadást csinálnunk, (valahol és valamikor meg kell csinálni) akkor feljön hozzánk hogy felkészüljünk. Elmegy, akkor a muter elkezdi hogy milyen szép barátnőd van meg ilyesmi. (nem fogja fel hogy csak megcsináltuk a feladatot). Fater is mindig azt mondja hogy mennyek csajozni, pedig ehhez semmi köze sincs.
2010. nov. 12. 18:38
 23/40 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom mi köze van hozzá..Pedig csak zenék vannak fönt,rólam képek,meg ha van barátom akkor arról,filmsztárokról, jegyzetek stb. De akkor sem szeretem ha kutakodnak a cuccaim közt..


:D

Mikor hozzám,jött egy fiú oszt.társam,hogy ki megyek-e,utána azzal cikiztek,hogy biztos a barátom meg stb..-.-"

15/L

2010. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
67%

Szerencsére már koleszos egyetemista vagyok, meg egy évet külföldön voltam, szóval mostanában nem kapok annyit ezekből, de nálam is volt ilyen időszak.

- hazamegyek, bejövök az ajtón? "megjöttééél?" nem basszus, még most zárom a kaput...

- rakjak rendet a szobámba, asztalomon stb. Egyszer arra keltem, h SEMMI nincs az asztalomon (csak a szemüvegem), apa mindent elpakolt éjszaka. Hát gondolom nem kell leírni a reakciómat...:)

- msnezek, megállnak a hátam mögött. "most mér kell nézni?" "meeeert??? nem leheeeeet? "... -.-

- pasikkal, házival nem piszkálnak szerencsére...:)

20L

2010. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
50%
Amikor valami hihetetlen nagy katasztrófa történik megpróbálják belemagyarázni hogy nem olyan nagy gond ez és mindennek van jó oldala és van rá magoldás...ááá nekem inkább üvölteni meg bőgni lenne kedvem :D az nagyon idegesítő még akkor is ha tudom, hogy csak azért csinálják hogy nekem jobb legyen.
2010. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Nekem már csak apám van, a folytonos részegséggel eléggé kiidegel...
2010. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyen válaszok után szoktam elgondolkodni azon, hogy akarok-e gyereket szülni?!


Szerintem teljesen normális kérés az, hogy megkérnek, pakolj el. És igen, illik kopogni, mielőtt benyitnak, de az ő lakásuk. És mi az, hogy "Ki vannak tiltva a szobából" ?! Mégis milyen alapon? Azon az alapon, hogy van fedél a fejed felett, adnak enni, fizetik a hobbidat, és nem hagyják, hogy belefulladj a mocsokba?


Én sem olyan lány vagyok, akinél állandóan rend van, de észre szoktam venni, ha pakolni/takarítani kell. És igen, az én anyám is bejárkál a szobámba, amikor nem vagyok itthon, és kitakarít, vagy elpakol. Nekem meg ég a pofám, hogy napi 16 óra munka után még az én szobámban is elpakol, vagy kitakarít, ahelyett, hogy pihenne.


De gyűlölöm ezt a "Más szemében a szálkát, a sajátjukban a gerendát sem" hozzáállást. Gondolkodjatok már egy kicsit ti 15 éves anyaapaállandóancseszeget emberek!



21/L

2010. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Ha valami nem tetszik neki, azonnal húzza a száját. Ma már odáig jutottam, hogy jóformán meg se merek kérdezni semmit, nehogy már megint valami baj legyen... miért nem bírja elfogadni, hogy önálló ember vagyok, önálló véleménnyel és cselekvésekkel?
2010. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
100%
11:59 - Ugye nem olvastál el minden választ? Én már nem vagyok gyerek, idősebb vagyok nálad, apám a kávéfüggősége miatt tönkreteszi a családot. Téged nem idegesítene?
2010. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
De igen, elolvastam minden választ. A saját válaszomat pedig nem Neked céloztam.
2010. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!