Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornő utálat? Mit tegyek?

Sógornő utálat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira nem bírom már elviselni, hogy sajnos a férjemmel is vitázunk miatta...Tudom, a testvére, és inkább ne szóljak róla semmit, de ismernetek kellene, tipikusan ki ha én nem, mindent tud, a saját kollégáit kikészíti, a családtagjait...

Érzem, hogy ő is hasonlóan érez irányomban, de ha itthon szóba kerül, a férjem rögtön védi, és ilyenkor úgy érzem ő sokkal fontosabb, mint én van a gyermekünk:(

Még nem veszekedtünk, semmi hangos szóváltás nem volt, de ami késik nem múlik, és akkor mi lesz?

Tényleg nem neveltek bele semmi családcentrikusságot, a haverok fontosabbak, de érdekes módon, a férjem teljesen az ellentettje.

Segítsetek...


2010. nov. 12. 17:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, hagy kérdezzem meg milyen ember vagy Te?Nem szereted a testvéred, unokatestvéred, rokonod gyermekét??

Egyáltalán nem az a bajom, hogy nem tyutyujgatja egész nap a kislányom, hanem egyszerűen jól esne, ha 3 havonta legalább egyszer megkérdezné már, ugyan él e még a gyermek?!!Hiszen a hőn szeretett testvérének a gyermekéről van szó...

Nem hiszem, hogy sokat várok el!

2010. nov. 14. 08:27
 22/23 anonim ***** válasza:

Én igazán nem értem még mnidig mi a problémád. Az én sorogrőm sem ajnározza agyon a gyerekt, vannak neki is dolgai és nme utaálom érte. képzewld vna, ohgy 4 hónapig feléánk sem néz és semmi ... dolgizk két munkahesylen meg mindne

Te nagyon ráészrsz otthon úgylk átom

2010. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, az összes rokon gyereke marhára nem érdekel. Az enyémet nagyon szeretem, de nem várom el, hogy bárki megcsodálja.Első pillanattól nem engedtem, hogy édességet és ilyen b@romságokat hozzanak neki, így aztán el is koptak a látogatók.Amúgy is ki nem állhatom a hívatlan vendégeket, pletykálni valót ne az én kis családom környékéről gyűjtsenek.
2010. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!