Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Bocsi ha hosszú

Mit tennétek? Bocsi ha hosszú

Figyelt kérdés
sziasztok.szóval van egy barátnöm.... (legjobb barátnöm) régebben mindig eggyütt voltunk mert ö nagyon zárkozott és rajtam kivül nem volt más barátjaa-barátnöje... én pedig az a fajta vagyok aki szeret sok emberrel lenni, nyitott vagyok..szóval ugy érzem-éreztem eléggé elnyomott..:s mindig kötelesség volt vele és a családjával menni pl:kirándulni.... he nem mentem volna emgsértödtek.... szóval eléggé birtokoltak..mindezek emllett a barátnömnek sose jó semmi mindneért csak nyávog még sose hallottam h.valamire azt mondja hogy ez jó. pedig eléggé jó körülmények között élnek.... mindent megcsinál neki a családja amit kiejt a száján( ezt nem irigység miatt mondom) kicsit elegem lett és besokkoltam nem igazán szóltam hozzá ö meg be lett sértödve(mert ugyebár nehogy öszóljon hozzám...) hát és most egy másik sznob csajjal van sülve föve... akivel elöttem is jobba volt vele .....(de nekem persze elmondta h.e gyépként utálja -.-) szóval ma már köszönéssen kivül nem nagyon beszélünk..szerintetek ez gáz??? kiit megkönnyebülés h.nem kell hallgatnom a nyávogást és nem vállok én is ilyenné... jah és önálló gondalata sincs..mindig azt csinálta amit én azt mondta amit én ugyan olyan haj stb.... ami már nagyon idegesitett.. ugyanabba a suliba akart felvételizni ahova én...aztán jött ez a másik sznob csaj és msot vele csinálja ezt..ugyan aza suli stb..szerintetek???
2010. nov. 11. 22:56
 1/7 A kérdező kommentje:
szóval lehet egy barátnöt megunni? :s
2010. nov. 11. 22:58
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom igazából nem jó ez neki...de valahogy ugy érzem nekem meg az nem jó ha vele vagyok..nem az akarok lenni aki vagyok mellette..nagyon szemé*t lennék?:s
2010. nov. 11. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Legalább kiderült, miért nincs sok barátja.
2010. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit mintha a fogalmazásodból az tűnne ki, hogy bár most mérges vagy rá, azért hiányzik egy kicsit :)
2010. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát kösz -.-

Tudod mit drágám? nem írok már semmit :P legyél boldog

2010. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy megszabadulsz tőle. A leírás alapján nagyon úgy tűnik, hogy majd' megesz a féltékenység a másik csaj miatt, de hidd el, nem ér ennyit a dolog, inkább örülnöd kellene, és a többi barátoddal tölteni azt az időt, amit eddig ő elvett.

Elhiszem, hogy ki vagy akadva, és valószínűleg ez a hosszú leírás is hirtelen feindulás szüleménye, de legközelebb légy szíves, annyit tegyél meg, hogy legalább egy word helyesírás ellenőrzőt lefuttatsz rajta, mert nagyon bántó az a rengeteg elgépelés, betűkihagyás, az írásjelekről és mondatkezdő nagy betűről nem beszélve. Márpedig (mivel felvételiről beszélsz, 14 körülinek tippellek) enyi idősen az ember kell, hogy ilyen minimális ismeretanyaggal rendelkezz, és használni is tudd.

2010. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy meg lehet unni a barátnöt barátot.Idövel változunk és a barátság szerelem megitélésünk, elvárásaink is változik.
2010. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!