Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek anyáék? Féltéken...

Miért ilyenek anyáék? Féltékenyek? (bocsi, hosszú lett)

Figyelt kérdés

Egy nagyon nehéz időszakon vagyok túl. Az egész ott kezdődik, hogy asszisztensként dolgozok egy cégnél, már tavaly okt. óta jöttek hozzánk külsős cégek kül. dolgok miatt. Ott megismertem egy srácot, aki nagyon szimpatikus volt. De volt barátnője.

Novemberben összefutottunk véletlenül pesten, és tök jól elbeszélgettünk, és úgy éreztem hogy szimpatikus vagyok.

2 nappal később hívott a srác kollegája, hogy öngyilkos lett a srác, mivel megcsalta a barátnője és szétmentek (6 éve voltak együtt, és már elvolt jegyezve a csaj).

Én akkor hirtelen felindulásból meló után felmentem hozzá pestre a korházba. (ez egy pénteki nap volt).

Szegény mivel sok vért vesztett kómába esett :(

Szóval "felköltöztem" pestre, mivel meló után minden nap felmentem hozzá a korházba. Egyszerűen azt éreztem hogy ott kell vele lennem, hátha jobb lesz neki.

Mivel a melóba lejárást nem tudtam máshogy megoldani a szülei engedélyével megkaptam addig a kocsiját. (az ex fel sem tűnt egyszer sem a korházban, de az anyukájáék nagyon örültek nekem, hogy mellette vagyok)

Szóval minden nap ingáztam dunaújváros és pest között.

A srácnak saját cége van, és mivel nem akartuk, hogy elveszítse ezért besegítettem a kollégájának. Amiket tudtam én elintéztem, volt hogy az én műszakom és a korházi látogatás után álltam neki az ő céges dolgaihoz.

Mondhatjuk azt, hogy november végétől jan végéig éjjel nappal talpon voltam, és próbáltam helyt állni.

És mindezt úgy, hogy nem tudtam, hogy fel e épül a srác vagy sem.

Szerencsére felébredt február elején. És most már lábadozik, 90% hogy semmi baja nem lesz :)

Szóval azóta mondhatjuk azt hogy hivatalosan együtt vagyunk. Nagyon megörült hogy segítettem vezetni a cégét. Azóta felköltöztem hozzá Pestre, de a munkahelyemre még mindig lejárok, de ha ugy alakul akkor hétvégente neki segítek be .

Szóval anyáéknak ez az egész nem tetszett már az elejétől. Mivel miért foglalkozok én olyan valaki dolgaival akihez semmi közöm blablabla. De hiába magyarázkodtam, hogy én ugy éreztem hogy segítenem kell nem értettek meg.

A sráctól szombaton kaptam egy autót amivel megtudom oldani a munkába járásom. Anyáék ezen végképp kiakadtak és azóta nem szólnak hozzám, telefonra nem reagálnak és még a tesóim sem :(

Most nem értem, hogy ez miért bűn? Szerintem semmi rosszat nem csináltam.


22 L


2011. márc. 1. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

féltenek,hogy feláldozod magad és a srác kitesz amint felépült


idővel megbékélnek ha működik

2011. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 sz12 ***** válasza:
69%

Tiszteletre méltó amit tettél!!!!!!

Igaza van az első válaszolónak, szerintem is féltenek, hogy nehogy megjárd.

2011. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha így reagálnának erre a szüleim, meg se keresném őket már.
2011. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Én ehhez csak annyit tudok hozzászólni, hogy a srác nem lett öngyilkos. Maximum megpróbált véget vetni az életének, de nem sikerült. Ha öngyilkos lett volna, akkor már nem élne...
2011. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon emlékeztet engem az Aludj csak, én álmodom című film elejére. Ott mondjuk baleset érte a srácot, a csaj régóta bele volt zúgva, megmenti, és folyamatosan látogatja a srácot, aki kómában van.

(A vége persze eltér.)

Szerintem ne a szüleiddel foglalkozz. Igazából itt az a kérdés, hogy a srác nem csak hálából csinálja-e, amit csinál? Hiszen most lett vége a kapcsolatának, ami miatt öngyilkosságot követett el. Nem hinném, hogy egy ilyen traumát ilyen hamar fel lehet dolgozni, és tovább lehet belőle lépni.

Becsületedre váljon, amit tettél. És a szülei is rendesek, hogy támogattak téged.

Inkább azt ajánlanám, hogy ne éld bele magad nagyon ebbe a kapcsolatba, nehogy koppanj. Remélem jól alakulnak majd a dolgaitok, és a srác hamar túlteszi magát az exen, és beléd szeret.

Sok sikert neked és kitartást!

2011. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem feltekenysegrol van szo. Bar te ismered a szuleidet, tesoidat, maskor voltak ilyenek, ha kaptal valamit? Valoszinu, hogy csak feltenek, furcsa nekik ez a helyzet, hisz tenyleg nem mindennapi es mar igy is sok idot, energiat fektettel ebbe, nem akarjak, hogy a fiu dobjon es szenvedj. Sok sikert kivanok nektek! Remelem, hogy a fiu nem fog kihasznalni!
2011. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én sem érteném meg az ilyen misztikus megérzéseket.
2011. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is féltenek, és minden okuk megvan rá. A srác 6 éves kapcsolat után meg akart halni, majd a következő pillanatban arra ébred, hogy még él, de már hónapok óta van egy lány, aki törődik vele..

Biztos nagyon hálás neked, de egy ilyen kapcsolat nem múlik el ilyen hamar nyomtalanul. Reméljük, a srác őszintén beléd szeret, nem pedig csak pótlékként vagy hálából marad veled.

Nagyon önzetlen dolog volt, amit tettél. A többit majd a jövő dönti el..

2011. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

nagyon helyesen tetted amit tettél!!

Szerintem anyukádék nem értik a helyzetet, mert esetleg ők nem olyan segítőkészek mint te.

Vagy féltenek, mert azt gondolják, hogy egy öngyilkos srác milyen partner...

vagy nem tudom, de neked van igazad!!

2011. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ejha,ez ám a 'lávsztori'.

A srác nem akart öngyilkos lenni,csak ijesztés volt..

Kívánom hogy jó vége legyen a történetnek,és hogy minél hamarabb megszeressen a srác,még mielőtt az ex visszatér..

2011. márc. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!