Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek anyáék? Féltéken...

Miért ilyenek anyáék? Féltékenyek? (bocsi, hosszú lett)

Figyelt kérdés

Egy nagyon nehéz időszakon vagyok túl. Az egész ott kezdődik, hogy asszisztensként dolgozok egy cégnél, már tavaly okt. óta jöttek hozzánk külsős cégek kül. dolgok miatt. Ott megismertem egy srácot, aki nagyon szimpatikus volt. De volt barátnője.

Novemberben összefutottunk véletlenül pesten, és tök jól elbeszélgettünk, és úgy éreztem hogy szimpatikus vagyok.

2 nappal később hívott a srác kollegája, hogy öngyilkos lett a srác, mivel megcsalta a barátnője és szétmentek (6 éve voltak együtt, és már elvolt jegyezve a csaj).

Én akkor hirtelen felindulásból meló után felmentem hozzá pestre a korházba. (ez egy pénteki nap volt).

Szegény mivel sok vért vesztett kómába esett :(

Szóval "felköltöztem" pestre, mivel meló után minden nap felmentem hozzá a korházba. Egyszerűen azt éreztem hogy ott kell vele lennem, hátha jobb lesz neki.

Mivel a melóba lejárást nem tudtam máshogy megoldani a szülei engedélyével megkaptam addig a kocsiját. (az ex fel sem tűnt egyszer sem a korházban, de az anyukájáék nagyon örültek nekem, hogy mellette vagyok)

Szóval minden nap ingáztam dunaújváros és pest között.

A srácnak saját cége van, és mivel nem akartuk, hogy elveszítse ezért besegítettem a kollégájának. Amiket tudtam én elintéztem, volt hogy az én műszakom és a korházi látogatás után álltam neki az ő céges dolgaihoz.

Mondhatjuk azt, hogy november végétől jan végéig éjjel nappal talpon voltam, és próbáltam helyt állni.

És mindezt úgy, hogy nem tudtam, hogy fel e épül a srác vagy sem.

Szerencsére felébredt február elején. És most már lábadozik, 90% hogy semmi baja nem lesz :)

Szóval azóta mondhatjuk azt hogy hivatalosan együtt vagyunk. Nagyon megörült hogy segítettem vezetni a cégét. Azóta felköltöztem hozzá Pestre, de a munkahelyemre még mindig lejárok, de ha ugy alakul akkor hétvégente neki segítek be .

Szóval anyáéknak ez az egész nem tetszett már az elejétől. Mivel miért foglalkozok én olyan valaki dolgaival akihez semmi közöm blablabla. De hiába magyarázkodtam, hogy én ugy éreztem hogy segítenem kell nem értettek meg.

A sráctól szombaton kaptam egy autót amivel megtudom oldani a munkába járásom. Anyáék ezen végképp kiakadtak és azóta nem szólnak hozzám, telefonra nem reagálnak és még a tesóim sem :(

Most nem értem, hogy ez miért bűn? Szerintem semmi rosszat nem csináltam.


22 L


2011. márc. 1. 23:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

szerintem meg igenis szép volt tőled...és ha nincs köztetek semmi? még??? hisz nem véletlenül voltál mellette...azért mert már akkor azt érezted, hogy ott kell lenned...ez nem elég? sztem bőven...:)

(amúgy én is dunaújváros mellett lakom...baracson:D)

22L

2011. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Te most tényleg egy olyan fickóval akarsz lenni, aki, ha szakítanak vele, öngyilkosságot kísérel meg???De úgy látom te ilyen megmentő típus lehetsz...neked ez jó lesz, hogy egy nálad gyengébb emberrel állsz össze?Vajon ennek nem lehet az oka az, hoyg nem tartod magad elégnek ahhoz, hoyg egy életrevalóbb személynek kelljél? Személyes tapasztalatból mondom, később megbánhatod, hogy egy beteg emberrel jöttél össze. Ne beszéljünk már a szakítás miatt elkövettet öngyilkossági kísérletről úgy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, és bárkivel megtörténhetne. Ez az ember valószínűleg egy roncs, aki felébredt és téged talált maga mellett, erős férfiként nem hinném, hogy jelenleg tudna viselkedni. És neked ez kell?Valaki, aki gyengébb nálad, és megmentheted..ha szerelem, hát szerelem, te érzed, de ez a másik oldalról meg nagyon irreális, hogy neked ez kelljen...Szerinted így, hogy egyértelműen te vagy agyógyír a sebeire és még okulni sincs ideje az előző kapcsolatából, mennyi az esély arra, hogy felnőtt férfi módjára viselkedjen a kapcsolatotokban? Ez az ember beteg és biztos vagyok benne, hogy betegesen viselkedett a kapcsolotában is, és hogy a volt barátnője örülhet, hogy megszabadult tőle.
2011. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenki válaszát. majd az idő úgy is eldönti, hogy mi lesz velünk. :)


de visszatérve az ex barátnőre. nem dolgozik(zott) csak "élősködött" a srácon. a szakítás oka pedig az volt, hogy lebukott, egy külföldi faszival csalta már elég régóta. csak azért volt még együtt a barátommal mivel hát jól jött 2 helyről is a pénz.....

2011. márc. 2. 20:48
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy mindenki szerint okos dolog betegre dolgozni magad valakiért, akivel néhányszor beszélgettél, és ezt tökéletesen megindokolja az a perdöntő érv, hogy úgy érzed.
2011. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bár az én dimenziómban a család sem örülne egy idegen tolakodásának.
2011. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

csak arra vigyázz hogy ha szakítasz vele akkor megint felvágja az ereit :-I


Úristen... én biztosan nem jönnék össze olyannal, aki öngyilkos akar lenni szakítás miatt. Ez már a legalja. Orvos kell neki és pszichológus.

2011. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!