Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez apa? Bővebben...

Szerintetek ez apa? Bővebben lent. Bocsi ha hosszú.

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron apám ideges lett és elkezdte anyumat folytogatni,leteperve a földre.amikor ráugrottam apámra elkapott engem és a falhoz szoritva folytott.amikor abbahagyta késsel ment anyumnak,aztán a fürdőszobába rohant és kiáltott hogy "megtettem".

És ez folyamatosan csak egyre rosszabb lett.mivel ő Halásztelken a polgárőr,nem csináltak semmit se a rendőrök(ismerte őket) se senki.egyszer tudtunk feljelentést tenni,amikor ököllel jött nekem,és ránk rugta az ajtót...

azóta elköltöztünk Csepelre anyuval. most volt a szülinapja apunak és gondoltam felhivom hogy felköszöntsem,mert ők nem tették meg anyu szüliapjakor(testvérem apuval maradt,ő 18 lesz)

De igy utolag már megbántam,viszagondolva az egy éve történtekre.Szószerint MEGUTÁLTAM a saját apám...

Mi a véleményetek?van hasonlo helyzetű itt?

szép napot:Jenny


2010. aug. 9. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem apa!

Meg is érdemelné ,hogy ha többet nem is hívnád!

Nem érdemes vele foglalkozni, hiszen hogy bánt veletek?!!:S

2010. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Biztos jó, ha névvel-lakóhellyel együtt kitálalod a családi szennyest? Már nem azért, de ha olvassa valaki Halásztelekről?

Amúgy nem kötelességed tartani apáddal a kapcsolatot. Nagyon sok ember nő fel így a világon, nem szerencsés helyzet, ez van. Ha ez vigasztal, én sem láttam az apámat már hat éve, ezalatt egyszer beszéltem vele telefonon fél éve. Akkor is pénzt kért...

Előbb-utóbb valószínűleg csitulni fog a haragod. Talán egyszer megbánja (bár erre igen kicsi az esély), amit tett. Nem lehet tudni előre semmit...

2010. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat...De nem érdekel ha megtudják Halásztelken...sőőt..hadd tudja csak az egész város hogy mit csinál a tisztességes polgárőr...
2010. aug. 9. 16:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen tényleg nem votl jó ötlet mindezt leírni lakóhellyel együtt... A kérdésre válaszolva: ez nem apa, ez vadállat.
2010. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet kéne megverni, nincs joga késsel rontani az emberekre. Szánalomra se méltó alak, söpredék, hadjad a fenébe vedd levegőnek, az ilyennek elég az a büntetés, hogy maga létezik :)
2010. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Szarvason lakom, Halásztelek mellett.. ez nem apa
2010. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szarvason lakom, Halásztelek mellett.."


Szarvas Halásztelektől 200 km-re van...

2010. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az apád hatalmi mámorban szenved. Azonnal visszavonnám a polgárőri megbizatást tőle.

Én nem keresném az életben sem. Örülj neki, hogy elköltöztetek a hatóköréből.

2010. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Számomra érthetetlen miért lesz ilyen egy apa..Bocs "apa"

Mert ez nem az!

Én nem keresném soha többé, hogy képes ilyet tenni a saját családjával?Még ha 1x is fordult elő akkor is undorító.Én egy életre megharagudnék rá. De ez én vagyok.

2010. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Nem apa!Egy utolsó sz*rházi!

2.Grat tesódnak hogy ezekután vele van.

3.Csepeli vagyok ,Halásztelken tanultam,nem olyan nagy hely az,hogy így kiírd a dolgokat.S ismerem az ottani polgárőröket.

2010. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!