Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a lányok,...

Miért hiszik azt a lányok, hogy ha szándékoltan lassan mozognak és két újjal fognak meg mindent, attól az nőiesebbnek számít?

Figyelt kérdés
Lassan himbálózva mozognak akkor is ha futni kéne a buszhoz, hogy elérjék. Képtelenek kapkodni, ha pasi előtt kéne tenni. Miért?
2010. nov. 8. 21:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan, hogy a nők döntő többsége pont azokat utálja, akik vékonyabbak, csinosabbak, mint ők maguk.
2010. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó kettő, én is válaszoltam anno a kérdésre. Az, hogy nem pipiskedve fogom meg a cuccokat, meg igenis hajlandó vagyok futni a busz után, és nem kapok sikítófrászt egy póktól, nem azt jelenti, hogy fiús vagyok. Igenis nőiesnek tartom magam, szeretem a szép ruhákat és ékszereket, hordok szoknyát, magassarkút, tudom is őket rendesen viselni, nem káromkodom naphosszat stb. Csak éppen meg tudom különböztetni azt egymástól, ha valaki alapból, természeténél fogva kecses, meg azt, aki kényeskedésből és affektálásból mórikálja magát a pasik előtt, és én az utóbbit nem szeretem (főleg ha beszólnak nekem ilyeneket, hogy nem vagyok elég nőies csak azért, mert szeretek focizni...).
2010. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%

20 év alatti lány vagyok, és a nőiesség alatt az állna a szótárban, hogy az én ellentétem. De azt a képmutatást, ami itt folyik már nem bírom nézni... mindenki löki a rizsát, hogy "hülye libák, csak azért mert szeretek focizni blabla..." ha a nőiességnek ezt a tökéletes keverékét hozzátok a laza fiússággal, miért törődtök ezekkel az abszolút "mű" nőkkel? Ha igazán ilyen fantasztikusak vagytok, miért zavar, hogy vannak olyan lányok, akik nem tudnak olyan fantasztikusan nőiesek lenni, mint ti? Inkább segítsetek nekik tökéletesedni...


UI.: focizni nem csak szeretni kell, hanem tudni is... :P

2010. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a kérdés mitől 'családi kapcsolatok'?
2010. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jó, hogy vannak ilyen lányok is, így a nagy darab, buta, gazdag, kopasz férfiaknak, illetve a metroszexuális, belőtt sérós, hiú suhancoknak is van miből válogatniuk. Jah, és a "Nektek meg savanyú a szőlő" féle hozzászólóknak is előnyös lehet, hiszen válaszolhatnak hasonló kérdésekre, mert valószínűleg azt sem tudják mi a különbség a nőiesség és a műviség között.
2010. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!