Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a lányok,...

Miért hiszik azt a lányok, hogy ha szándékoltan lassan mozognak és két újjal fognak meg mindent, attól az nőiesebbnek számít?

Figyelt kérdés
Lassan himbálózva mozognak akkor is ha futni kéne a buszhoz, hogy elérjék. Képtelenek kapkodni, ha pasi előtt kéne tenni. Miért?
2010. nov. 8. 21:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Én Carrie tipegését jegyeztem meg a Szex és New Yorkban. Azzal együtt, hogy a külseje egy keselyűre emlékeztetett, nem lett cuki tőle.
2010. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%

volt osztálytársam ilyen. Már frászt kaptam tőle. Szép nő vagyok,de mellette mindig olyan "nőietlennek" éreztem magam,annyira kisarkitottan pipiskedett.És tényleg 2 ujjal fogta a retikült! A leggázabb az volt mikor minusz 10 fokban télen vékonyka szövetkabát és szoknya volt rajta,tűsarkú körömcipő,no sapka.Ott remegett a hidegtől,majd odafagyott de nem vett volna fel melegebb ruhát :SS

Én meg a steppelt térdkabátomban meg sapkámban úgy néztem ki mellette mint egy zsák :(( mondhatni marha felemelő volt vele járkálni az utcán

minden pasi forgott utána.Én meg majdnem bőgtem mert engem észre se vettek.Pfúj

Örülök hogy már nem járunk egy suliba

22/L

Én meg mellette a sa

2010. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
az utolsó vagyok: az utolsó sort elirtam bocsi :)
2010. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
A csodabogarakat mindig megbámulják.
2010. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

Én nagyon nőies kinézetű vagyok, de viselkedésben nem!

-imádok futni, magasarkúban is tudok gyorsan futni és szokrtam is ha kell a busz után!

-nem nyivákolok, határozottan beszélek és ha kell ordítok, nem sikítok.

-nem félek az egértől és a pókoktól sem.


Semmit nem fogok meg két ujjal. Kivéve, ha szarba lépek és törlöm éppen.

Azon röhögtem, amikor ballagáskor a barátnőmmel egy szál rózsával a kezünkben lefényképeztek minket.

Ő két ujjal illette a rózsát (ahogy kell) én meg összeszorított kézzel szorongattam:D Szegény rózsa...

2010. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
36%
Két ujjal fog meg mindent? Még "azt is"?.......
2010. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%
Azt monogramos szalvétával kell megfogni:D
2010. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sokszor nem hogy 2 újjal fogjak megvmit kényeskedjek de 2 gyerköc melett ha 3 kezem lenne se volna elég! mikor cipekedek mondjuk én szeretem a magasarkut de csak alkalmakra veszem fel egy szép lapostalpu cipőbe is lehet csinos nőies az ember! Mondjuk én néha akkor mosolygok nagyokat mikor magasarkuba van a lányzó de szegénykém olyan csámpásan megy hogy az, ember attol fél mikor esik hasra.
2010. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%
Viccesek ezek a lányok, ok nem járnak, suhannak. És még van az a csábosnak hitt pillantásuk, na attól ráz ki a hideg (váll felett rádnéz és bevág egy muvigyort). Viszont az az igazán poén mikor az ilyenek találkoznak, egymást licitálják túl a noieskedésben. Viszont az értelmét nem látom, így sajnost kedves kérdezo, nem tudok válasszal szolgálni a kérdésedre.
2010. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy szinte csak lányok válaszoltak, ők persze utálkozva. Be kell látni, hogy a pasik igenis szeretik a nőies nőket. Nektek meg savanyú a szőlő.
2010. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!