Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a lányok,...

Miért hiszik azt a lányok, hogy ha szándékoltan lassan mozognak és két újjal fognak meg mindent, attól az nőiesebbnek számít?

Figyelt kérdés
Lassan himbálózva mozognak akkor is ha futni kéne a buszhoz, hogy elérjék. Képtelenek kapkodni, ha pasi előtt kéne tenni. Miért?
2010. nov. 8. 21:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Ez jópofa kérdés :D

Idióta dolog ilyet csinálni, semmi nőies nincs benne. A busz meg majd jön, a pasi meg majd behozza magának a sört, vagy "megkönnyezteti a hernyót", ha türelmetlen.

2010. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
99%
??? Én magassarkúba is futok a busz után ha arról van szó...
2010. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
magassarkúban igen nehéz úgy futni mintha az ember sportcipőben futna...
2010. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy csomó emberben baromi torz kép él arról, hogy mi a nőies, és mi nem... és ehhez még hozzájön az is, hogy ezeknek a nagy része azt hiszi, hogy "normális" pasit, vagy egyáltalán pasit csak úgy tud fogni, ha "nőies". Mondjuk ez elég vicces tud lenni, mikor ezek a "csajszis vagyok"-típusú lányok elkezdik, hogy nem vagyok elég nőies, csak azért, mert szeretek focizni meg nem rohanok ki sikítva a világból, ha meglátok egy pókot...
2010. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Hát én farmerban, Tisza cipőben, és nagy táskákkal megpakolva találkoztam a párommal, a vonaton:) És meg is jegyezte, hogy tetszik neki a cipőm:)

Nem mondanám, hogy nőiesen voltam öltözve akkor:P

2010. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
én alapból bevagyok lassulva, és nem tehetek róla, nemazért csinálom mert hű de nőies akarok lenni. egyszerüen nemtudok gyorsan menni, mert fájós a lábam sajnos, plusz legtöbbször beszorul a levegő és elkezd szúrni az oldalam... persze ha valahova sietek akkor összeszedem magam, de amúgy csigamozgású vagyok.:D
2010. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Utálom a természet ellenesen mozgó csajokat. Szembe szomszéd lánya, pont úgy megy mint kitekeredett kígyó, és még vissza is néz,hogy ki látja. Na erről ennyit.
2010. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

fú gőzöm sincs, de engem is marhára tud idegesíteni, főleg mikor még mellé vinnyognak is. Én nem vagyok ilyen, de attól még nőies vagyok, nem attól nő egy nő hogy nyirvékol, ahogy a férfi sem attól férfi hogy pl megüt egy nőt, vagy hasonlók, tehát mind két nemben vannak ilyen eltévedtek.


18/L

2010. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

Én sem tudom mi a jó ezekben a felvett pózokban. Nagyon természetellenes. Én is ismerek pár ilyen lányt, és a hajam kihullik tőlük, annyira görcsösen akarnak nőiesnek tűnni:) pedig tényleg nem az számít hogy mennyire vonaglik valaki, vagy milyen kecsesen tartja a retikült. én nem érzem magam nőietlennek azért mert nem kihajtott kisujjal fogok meg mindent, vagy nem őzike ugrásokkal érem el a buszt.

22L

2010. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
81%
Én is lány vagyok de utálom azokat a lányokat akik csak visítani tudnak ,van egy osztály társam aki futás közbe sikonyákonnyál és rázza magát(de nagyon) és folyamatosan, ő szolja le a többi lányt!!-.-
2010. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!