Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is a letisztultság a...

Másoknál is a letisztultság a nyerő?

Figyelt kérdés

Tavaszra festés lesz és azon agyalnak az ősök,hogy szines legyen-e a lakás,vagy sima fehér? Szerintem sokkal jobb lenne a fehér,az olyan nyugalmas,a mai színes falak nekem olyan taszítók.

Nálatok milyenek a falak?


2010. nov. 7. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Színesek. Persze nem kell semmi vadra gondolni, csak sárgás, zöldes, rózsaszínes, családtagtól és életkortól függően. Nekem a tiszta fehér olyan fura lenne. Mintha kórházban lennék, vagy nem is tudom... Olyan egyhangú és irritáló.
2010. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Fehérek.
2010. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam tapéta van.

Tök sárga.

18/F

2010. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk elég sok a fehér, mivel új építésű a ház, tudtuk, hogy 2-3 éven belül úgyis újítani kell egy kicsit, újra festeni.

A hálószobánk kék, az előszobánk "búza sör" színű (szerintem halványsárga, de a vödörre ez van írva...), a fürdőszobák csempézetlen részei fehérek, ezek így is maradnak. A konyha, nappali, lépcsőház, dolgozórész, a leendő gyerekszobák még fehérek, de tervezzük a színeket.

Egyébként szép, meg világos a fehér, csak baromi gyorsan piszkolódik és látszik. A villanykapcsolók környékén, a lépcsőnél a falon, mert mindenki inkább ott húzza végig a mancsát és nem a korlátot fogja.

2010. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Gey időben fehér volt az egész lakás, nagyon szar volt. Az előszobában és a konyhában jól mutat, de a szobákban nagyon rideg, korházas volt. Most az én szobám narancssárga, a nappali zöldessárga, a háló rózsaszín.

Majd ha külön lakásom lesz, akkor az egész meleg és vidám árnyalatú lesz, narancs, piros, lila, sárga

2010. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is feherek a falak.
2010. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk színesek. Szerintem nem gáz. De henger már ne menjen rá :D
2010. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most volt festés.

Barackszínű lett

2010. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mármint a szobám:)
2010. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A konyha barna, az előszoba sötétlila és narancssárga, az én szobám púderrózsaszín, a tesómé vérvörös, a wc sötétkék, a fürdő tejeskávé, a nappali limezöld.

(Komolyan. Mikor elköltöztünk, végre minden olyan lett, amilyennek akartuk.)

2010. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!