Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mi változott meg?

Szid kérdése:

Mit csináljak? Mi változott meg?

Figyelt kérdés

1 éve és 8 hónapja vagyok együtt a pasimmal, az elején minden jól működött, szerettük egymást, normális hangnemben, normális szavakat használva tudtunk beszélgetni, mindketten odavoltunk egymásért teljes mértékben és nem veszekedtünk. Nem arról van szó, hogy mostanában nem tudunk beszélgetni, mert ha jóban vagyunk akkor ugyanúgy mint régen, elbeszélgetünk. Viszont ha veszekszünk, ami mindennapos, vagy egy nap 3x-4x is... akkor verekszünk ( nem durván), ocsmányul beszélünk egymással stb...

Mi változott meg? Nyáron nyaralni is elmentünk, és elutaztunk több 100 km-ert és azt az 5 napot is végigveszekedtük. Valaki aki, került már hasonló helyzetbe segítsen légyszi... Ne a szakítás legyen a megoldás, és ne szexuláis eszközöket meg ijeneket mondjatok, mert azt megbeszéljük, ha azzal lenne gond... Valami hatásos módszer kéne, hogy visszatérjen belé a szerelem, meg minden amit régen érzett irántam... Én imádom ugyanúgy ahogy régen és szeretném ha hosszú ideig is eltartana és nem csak 1-2 napig, miután megbeszéljük a dolgokat... Sürgős lenneee...

17 éves lány vagyok, és a pasim 18 éves...


2010. nov. 7. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ha naponta 3x-4x veszekedtek az már rég nem jó. mi hetente-kéthetente egyszer de akkor sem ocsmány szavakkal. nem tűrném, hogy bármi ocsmányat mondjon rám még akkor sem ha ideges. ti meg napi szinten ezt többször eljátsszátok..hát nem tudom, de ez minden csak nem kiegyensúlyozott jó kapcsolat.

először is meg kéne nézni mi az amin állandóan veszekedtek és azokat a dolgokat kéne megoldani, kompromisszumot kötni. de azt mondom ami nem megy azt nem kell erőltetni.

2010. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!