Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki éri a férfiakat? Ki tudja...

Ki éri a férfiakat? Ki tudja nekem megmondani, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok, elváltam, van egy kislányom. 3 hónapja együtt vagyok egy férfival, ő 31éves. Ő még nem volt házas, viszont nagyon nagyot csalódott két nőben is, akikkel hosszú, komoly kapcsolata volt. Ezért ő nem akar komoly kapcsolatot. Ami azt jelenti, hogy közöttünk még nem volt szex. És azt mondja nem is akar, mert tudja, hogy egyszer ennek a kapcsolatnak is vége lesz, és mivel egy helyen lakunk, nem akarja hogy őt megutálják a rokonaim. Azt mondja, neki az is elég lenne, ha csak barátok lennénk, hiszen az sem lenne a mostaninál sokkal kevesebb, max. nem csókolóznánk és nem ölelne meg. De én nem akarok csak a barátja lenni, én szeretem őt, és vele szeretnék még sokáig maradni, de így hogy?? Nem akarok kevesebb, ő viszont nem akar többet. Engedjem el??
2010. nov. 6. 22:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
"Annyiból áll a kapcsolatunk, hogy beszélünk msn-en, eljárunk bárhová együtt, találkozgatunk. Kívülről olyan, mint egy egészséges kapcsolat." Ez kívülről olyan, mint egy haveri-baráti kapcsolat, kár többet beleképzelned. Pláne, hogy egyértelműen a tudtodra hozta, hogy nem szeretne veled párkapcsolatot. Szerintem sem érthetetlen a viselkedése, korrekt volt, őszinte.
2010. nov. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg kellesz neki, akkor vagy tudja és nem vacakol ennyit, vagy rájön, amikor elveszít.


Nagyon egyetértek a 00:27-es 87%-ossal. A "jaj de nagyokat csalódtam" és az "engem senki nem ért meg" nem jó jel. Persze, mindig ott a remény, hogy de hátha mégis.

2010. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
kamu duma...vagy meleg vagy nem jössz be neki vagy tényleg csak a gyerek zavarja és ezzel a dumával akar finoman lekoptatni.
2010. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Igazából még olyan helyzet sem nagyon adódott, hogy nyugodtan együtt lehettünk volna, mert ő is a szüleivel lakik, és most egyenlőre én is. De arra gondoltam, hogy összehozok egy olyan alkalmat, ahol csak mi ketten vagyunk. Ha akkor sem adja semmi jelét annak, hogy ő akarna bármit is, akkor tényleg hagyom. Mert bevallani szerintem soha nem fogja, hogy nem jövök be neki, mert nem akar megbántani. Csak azt nem értem, hogy akkor miért csókol meg, miért ölel minden alkalommal, amikor találkozunk??? Kezelhetett volna barátként az első perctől, és akkor most nem lenne ez....
2010. nov. 10. 08:04
 25/32 anonim ***** válasza:
A pasik már csak ilyenek: ha csalódnak 1-2 nőben,akkor általánosítanak és ebből nehéz őket kizökkenteni, mint minket nőket. Mi mindig megadjuk az újabb esélyt. Ha így áll hozzá, sose lesz újabb kapcsolata, vagy hosszú időbe fog neki telni,mire túlteszi magát ezen.
2010. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu, amit a pasi levág, simán el tudom képzelni az ilyenről, hogy az első útjába akadó csajjal, akinek nincs gyereke lefekszik..Ezek szerint Te még nem találkoztál ilyennel...

Szerintem ne pazaroljál rá több időt.Jól átvág és közben röhög a markába.

27N

2010. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Baráti ölelés és baráti csók... nem olyan ritkaság ez. Szerintem ez a férfi egyszerűen nem kíván téged, mint nőt. Egyszerűen nem tetszel neki. A férfiaknál a hormonok sokkal erősebbek, mint az agyuk. Ha ő kívánná veled a szexet, akkor meg is tenné. Nem nyavalyogna tovább a csalódási miatt. Mindenkit érnek csalódások. Ha egy férfinak feláll a farka egy nő közelségére, érintésére, akkor nem filózik tovább a régi sérelmeken, hanem a tettek mezejére lép, főleg, ha a nő annyira akarja, mint te.

Szerintem kedvel téged, jó lelki szemetesláda vagy, de nem kíván, mint nőt, de nem akar megbántani.

2010. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Akkor miért csókolgat stb. - hát kérdezd meg... Amúgy meg sejtem: az intimitásvágyát éli ki rajtad, ami a legmélyebben csalódott pasinak is felgyülemlik egyszer. Biztos kellemes társaság vagy, egy kedves nő, szeret Veled beszélgetni, meg ölelkezni stb. mert végülis miért ne, gondolom nem vagy csúnya - de párjának mégsem Téged képzel el, mert a fejébe vette, hogy fiatalabbat, gyermektelent, stb. akar. (Vagy fene tudja, mi más baja van.) nem tudsz ezen változtatni. Nekem is volt egy ilyen helyzetem (nincs gyerekem, de nem vagyok 18 éves friss husi), és a pasi viselkedése annyira egybevág az én tapasztalataimmal!!!! Társalkodónőnek, unalom- és magányűzőnek jó voltam, meg ölelgetni, puszilgatni, (szex is lett volna, ha hagyom, de nekem az volt a elvem, hogy amíg nem járunk, addig nem, és jól is tettem,mert semmin nem változtatott volna, meg is mondta!!!!), de kapcsolatot nem akart, és ezen nem tudtam változtatni, akárhogy próbálkoztam. ENGEM nem látott, mert nem akart látni. Aztán persze jött egy tizenéves lány és milyen hirtelen elmúltak az aggályai, hogy jaj ő sokat csalódott, nem tud már újra szeretni, nem mer bízni. BLA BLA BLA.

29/N

2010. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
31 évesen a szülőknél lakik? Ez egy önző lusta pasas. De gondolom ettől függetlenül nem te lennél az első nő az életében, ha akarná meg tudná oldani, hogy együtt legyetek. Szerintem viszont nemcsak lusta, hanem búza is, és ezért nem szexel veled. Vagy egyszerüen nem áll fel neki.
2010. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Volt már olyan helyzet, hogy alig bírta magát visszatartani, csak a hely nem volt megfelelő, úgyhogy nem hinném, hogy búza lenne.
2010. nov. 10. 16:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!