Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki éri a férfiakat? Ki tudja...

Ki éri a férfiakat? Ki tudja nekem megmondani, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok, elváltam, van egy kislányom. 3 hónapja együtt vagyok egy férfival, ő 31éves. Ő még nem volt házas, viszont nagyon nagyot csalódott két nőben is, akikkel hosszú, komoly kapcsolata volt. Ezért ő nem akar komoly kapcsolatot. Ami azt jelenti, hogy közöttünk még nem volt szex. És azt mondja nem is akar, mert tudja, hogy egyszer ennek a kapcsolatnak is vége lesz, és mivel egy helyen lakunk, nem akarja hogy őt megutálják a rokonaim. Azt mondja, neki az is elég lenne, ha csak barátok lennénk, hiszen az sem lenne a mostaninál sokkal kevesebb, max. nem csókolóznánk és nem ölelne meg. De én nem akarok csak a barátja lenni, én szeretem őt, és vele szeretnék még sokáig maradni, de így hogy?? Nem akarok kevesebb, ő viszont nem akar többet. Engedjem el??
2010. nov. 6. 22:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit nem érteni ne haragudj. Megmondta, hogy semmit nem akar tőled, csak barátságot. Egyszerűen nem akar megbántani és kész, engedd el. Nekem teljesen egyértelmű a hapsi.
2010. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Viszont mikor együtt vagyunk az olyan jó. Neki is jó, mert bevallotta ő is, hogy néha neki is jó lenne, ha több lenne közöttünk. Szerintem csak fél, és ez a félelem a csalódástól teljesen megfertőzte az életét.
2010. nov. 6. 22:52
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg elég egyértelmű. :( De lehet, hogy a kislányod "zavarja"?
2010. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos szerintem is az a helyes, ha elengeded. Így csak magad kínzod azzal, hogy a közeledbe engeded, még sem lehettek együtt.

Ne aggódj, találsz majd olyat, aki Veled akar majd lenni és akivel boldog lehetsz.

2010. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Az is érthető lenne, ha a gyerek lenne az indok. A pasi még csak 31 éves és még házas sem volt és gyakorlatilag kapna egy családot ahelyett, hogy alapítana. Én nő vagyok, de engem is bántana a dolog. Ez most nem bántás ne haragudj meg, de könnyen lehet, hogy ez az indok és ezért ne haragudj rá.
2010. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy segítessz a kapcsolototoknak azzal ha most elengeded. Talán így megérti, ha nem lép elveszít. Talán ez ráébreszti arra hogy változtatnia kell.

Mindenképp cselekedj valammit, ne hagyd csak lógni a dolgot a levegőben!

2010. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Lehet hogy találnék, viszont én annyira úgy érzem, hogy vele jól kijönnénk, és sokáig együtt maradhatnánk, ha nem lenne ilyen makacs. Senkivel nem értettem még meg magam ennyire jól, mint vele.

És ha meg is próbálnám elengedni...hogyan? Hiszen szeretem...Próbáltatok már elhagyni valakit akibe szerelmesek voltatok? Még belegondolni is fáj....

2010. nov. 6. 23:00
 8/32 anonim ***** válasza:
De akkor eddig mi volt köztetek, mert nem értem mostmár. Voltatok együtt (nem a szexre gondolok), tehát alkottatok már egy párt? Ha én igazán szeretek valakit, akkor nem hátráltat semmi abban, hogy akarjam őt.
2010. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Aki igazán szerelmes, az tudja csak elengedni a másikat. Engedd el... és ha te is hiányzol neki (valószínűleg így lesz) akkor keresni fog. És akkor nem fogja úgy érezni, hogy te "tepertél utána", hanem azt fogja érezni, amit egy egészséges férfi érezni szeretne, hogy "ő szerzett meg téged"... nem tudom, érthetően írtam-e le.
2010. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Annyiból áll a kapcsolatunk, hogy beszélünk msn-en, eljárunk bárhová együtt, találkozgatunk. Kívülről olyan, mint egy egészséges kapcsolat.
2010. nov. 6. 23:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!